Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen védekezési módszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen védekezési módszert alkalmaztok a párotokkal?

Figyelt kérdés

Milyen védekezési módszer vált be nektek? Párommal nem szeretnénk gumit használni, viszont a fogamzásgátló tabletta egyéb okok miatt nem megoldás számunkra. Mit javasolnátok? A naptáras módszer más okok miatt is kiesik. Viszont más egyéb ötletünk nincs. A megszakításos módszerrel az a problémánk, hogy az elő váladék, ami már az együtt lét elején van, tartalmazhat spermiumokat. És sajnos attól is lehetséges a teherbe esés. Ezeket tudva mit javasolnátok? Én csak a gumit látom megoldásnak😞 Babát nem szeretnénk egyenlőre, szóval fontos a biztonság. Minden választ köszönök!❤️

N



2021. máj. 25. 00:52
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
A fentiek alapján hüvelyzselé ÉS pesszárium együttes használata.
2021. máj. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Nekem Mirena spirálom van. Már másodszor. Bevált. Az első mikor le lett véve, 2 hónap után terhes lettem, de ez is volt a cél... Úgyhogy bevált.

Már nem szeretnénk több babát, így újra ezt választottam. 5 évig van fent.

2021. máj. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Nekem is volt barátnőm, aki nem bírta a gumit, jobban idegesítette, mint engem. Fogamzásgátlót viszont nem akart szedni, ahogy én sem támogatom ezt a nőknél. Úgyhogy a legegyszerűbb a megszakításos volt, amúgy is én testre imádok élvezni, szóval tökéletes volt így. Igen, tudjuk, nagyon kockázatos, de nem lett gyerekünk, pedig nekem is van előválladékom bőven.
2021. máj. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gumi.


Próbáltam már a pesszáriumot,a méhszájsapkát is,de egyik sem jött be. Hormont pedig nem vagyok hajlandó szedni.

2021. máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megszakítás
2021. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hormonmentes spirálom van
2021. máj. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!