Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megvèd majd az esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvèd majd az esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés

Szombat éjjel történt egy baleset és a párom bennem élvezett el..


Utólag kiszamoltam és a legtermékenyebb napokban voltam.

Felhívtam a nőgyógyászt de csak holnapra tudnak tablettát felírni. Az azt jelenti, hogy már az utolsó órákban fogom tudni bevenni.


Elképzelhető, hogy nem fog megvédeni?


2021. máj. 31. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minél később veszed be annál nagyobb az esélye hogy nem fog védeni.
2021. máj. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászati ambulanciára menj ott ki fognak írni egyből egy receptet.
2021. máj. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj kórházba, ott ha vársz 3 órát, utána kiadják. Nekem szombaton éjszaka is kiadták, igaz sokat vártam de így az első 4 órában be tudtam venni. Neked ha ez csak holnap lehetséges már szinte felesleges bevenned mert nagyon kicsi az esélye hogy hatni fog. Holnap éjjel telik le az időkorlát, igazából az első 24 órában kellett volna bevenned. Még ma intézném a helyedben.
2021. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Google - sürgősségi fogamzásgátlás, minden megyeszékhelyen van, Bp-n több helyen is. S ahogy az #1-es írta minél később veszed be annál nagyobb lesz a kockázat a nem kívánt terhességre.
2021. máj. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem is értem miért nem irányítottak máshová, ha ma nem rendel az orvos.

Én tuti leülnék, és addig várnék, amíg be nem engednek.

Vigyél könyvet, hosszú lesz.

2021. máj. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tegnap elmentem egy sürgősségi ambulanciara..azt hittem attól sürgősségi, hogy akarkinek akármikor felírják, főleg mivel vasarnap volt. De onnan is elkudtek, hogy nem írják fel mert nem oda tartozom. Azt sem értem, hogy miért nem írjak fel nekem azonnal? Ok is tudják hogy ketyeg az óra ...fura egy elvileg szakembertől ilyen választ kapni, hogy majd holnap felírják.
2021. máj. 31. 12:30
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os nincs olyan hogy nem oda tartozol. Én sem oda tartoztam, falusi vagyok, mégis kiadták Egerben. Várakoztattak (direkt megszivattak hogy nesze ha nem figyeltél most már megvárod) 3 óra üldögélés után adtak egy darab papírt amit konkrétan csak alá kellett írnia a pultnál a csajnak, mégcsak nem is doki írta alá, aztán mentem is a gyógyszertárba. Téged nagyon átvertek ha elküldtek onnan...
2021. máj. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan tabletta is, amit 5 napon belül kell bevenni. Ha esetleg a doki olyat fel tud írni, szerintem az még védhet. A 72 órás viszont szinte biztos, hogy nem fog tudni védeni.
2021. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Az 5 napos nem fog hatásosabb lenni mint a 3 napos. Arra is az van írva hogy az első 24 órában a leghatásosabb és 3 napon belül fog leginkább védeni. Nem is szoktak felírni 5 naposat pont azért mert pl az 5. napon már felesleges bevenni... A meglévő terhességet meg nem piszkálja a gyógyszer amit nem értek hisz pont az lenne a lényege, hogy ne csináljon terhességet, így a pár napos embriócsomót még kihajthatná az a szar... Ha már így tönkrevágja a szervezetet.
2021. máj. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Végül tegnap este sikerült egy barátnőm által szerezni tablettát aki gyógyszertárban dolgozik. Kb a 43-45.órában lehettem..

Remélem nem volt még késő.

2021. jún. 1. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!