Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megvonásos vérzésnél ez normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvonásos vérzésnél ez normális?

Figyelt kérdés
Nekem általában relatív későn, a hatodik nap kezdődik a megvonásos vérzésem és emiatt 1-2 napot átcsúszik a vérzés az “újra gyógyszerszedős” hétre. Általában az újonnan kezdett levél 2. nap estére, de legkésőbb 3. nap reggelére eláll a vérzés.

2021. jún. 15. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Én általában szombat este veszem be az utolsó szem gyógyszert és kedden szokott megjönni. Ha esetleg nem egy időben, hanem össze-vissza sikerül bevennem, akkor nekem is késik. Próbáld meg korábbi időpontra átcsúsztatni, mondjuk legközelebb azon a napon ne 19 órakor vedd be, hanem 09 órakor. Nekem amúgy csak 1 napig van vérzésem, utána csak pecsételés.
2021. jún. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pontosan veszem be, ugyanakkor, este 9-kor mert így biztosan felszívódik míg alszok, ehhez tartani szeretném magam, napközben volt hogy ért “baleset” és pánikoltam, hogy mikor tudom pótolni 😅
2021. jún. 15. 12:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat ilyen, kövesd azt a módszert amit az #1-es ír. Ha a jelenség fennmarad akkor másik készítményt kellene felíratnod - konzultáld meg a nőgyógyászoddal (ettől még védett vagy a jelenlegi készítményeddel is).
2021. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Írtam a nőgyógyásznak, hogy ő hogy vélekedik a dologról. Még csak harmadik hónapja szedem, remélem beáll a dolog.
2021. jún. 15. 13:46
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Komolyan, a punci a világ legérdekesebben működő szerve!!

Más, ilyen rejtélyesen működő nincs még egy 😮

2021. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó.

Az a baj hogy ez pont nem a puncin múlik. 😀

2021. jún. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!