Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap hajnal egykor együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszti 30 kérdése:

Tegnap hajnal egykor együtt voltunk a párommal és hát túl későn vette ki, és el ment bennem, viszont ma be vettem az esemény utáni tablettát az escapellet Mennyi az esélye annak hogy használ? Tapasztalatokról a válaszokat várom

Figyelt kérdés

2021. jún. 22. 18:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Szinte 100%.
2021. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Eddig még semmi mellék hatás nem kovetkeztetett be

Bár a papíron 85%írnak

És mi van azzal a 15%-al az log a levegőben

2021. jún. 22. 19:22
 3/17 A kérdező kommentje:

Szerinted a tesztel várjak még?

Vagy már meg lehet csinálni a héten?

2021. jún. 22. 19:26
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
3-as nem kell teszt. Megvárod a menstruációdat. Ha nem jön meg, vagy késik 1-2 hetet, akkor is lehet hogy csak a bogyótól. 85 van ráírva és? 100%-os ha időben bevetted.
2021. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
24 óra elteltével vettem be mert csak ma tudtam hozzá jutni, mert rendelni kellet
2021. jún. 22. 19:38
 6/17 A kérdező kommentje:

4es

Elméletileg 2 het múlva kell hogy meg jöjjön

De nekem alap járatban hol késik hol hamarabb jön meg

Ez változó nem mindig pontos

2021. jún. 22. 19:42
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
Akkor kb peteérés körül. Benne van a pakliban.
2021. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szinte 100%. A ciklusodat azt ugyan várhatod, mert az elkövetkező időszakban össze-vissza fog megjönni, 2 hetes ciklustól a 2 hónapig "semmi"-ig bármi történhet. Az esemény utáni egy hormon atombomba, széttrollkodja a hormonrendszered. Az esemény utáni rossz, de még mindig a kisebbik rossz mint az abortusz.

3 héttel az esemény után vegyél egy tesztet. Ha terhes vagy akkor nem most estél teherbe, hanem egy korábbi eseménynél amikor szintén gumi nélkül dugtatok - ugyebár az előváladék is tartalmaz spermiumot.

2021. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Az előváladék spermiumszáma nem elegendő a megtermékenyítéshez. Ezt illene tudni azoknak akik ezzel dobálóznak.


Ha valakinek túl kevés a spermiuma (50 mó helyett pl 25 mó) már akkor sem képes teherbeejteni a partnert. Nos, ha hiszitek ha nem, az előváladékban csak akkor van spermium ha előtte elélvezett. És akkor is csak 5 mó körül, ami édeskevés a terhességhez.


A megszakítást ezáltal azért nem nevezik védekezésnek, mert sok a barom aki azt sem tudja hogy kell, vagy nem érzi a saját orgazmusát és az első spricc a punciban landol. Van még egy fajtája a férdiaknak, ők a legveszélyesebbek és szinte mindig ők csinálják fel a nőket; akiknek egész aktus alatt csöpög a farkuk. Mert probléma van a rendszerben. Na, ő miattuk és a későn kikapók miatt olyan rossz a biztonsági százaléka a megszakításnak. Egyébként teljesen biztonságos, ha ismerjük a saját és partnerünk testét.


Kérdezőnek, mert olyan kétségbeesetten kérdezte a privátban: ne vegyél azonnal tesztet, mert úgysem fog normálisan működni. A hormonbomba terhességi hormonokat is tartalmaz, pozitív lenne az eredmény ha rögtön utána tesztelnél. Várd meg a menstruációdat, ha nem jön meg az se baj, mert akár hónapokig nem is lehet. 3 hét múlva vegyél tesztet, ha annyira aggódsz, de nem kell 2. Rendesen megfájdul a fejem, mikor olvasom a tanácsokat hogy "vegyél 3-at" "5 teszt a biztos"

NEM! A tesztek pontosak. Ezért van egy darab a dobozban és nem kettő. Sok nőnek kevés az esze, és sajnos 1 bolond 100-at csinál.

2021. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Én csak azért vagyok most ennyire tanácstalan mert eddig még soha nem kellet még esemény utána tablettát használnom

És ezért sem tudom hogy mennyire biztonságos és hasznos ez a tabi


KB 30 óra telt el ahogy be szedtem ma, mivel nem volt a gyógyszer tárba és még kellett rendelni....

Csak ezért is kértem tanácsot mert nem ismerem ezt a készítményt

2021. jún. 22. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!