Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen méretű óvszer illik rám?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen méretű óvszer illik rám?

Figyelt kérdés

A barátnőm és én először próbálkoznánk az interkurzussal, tehát mindketten tapasztalatlanok és szüzek vagyunk, és én úgy gondoltam, hogy előtte azért felkészülök, de nem tudom biztosan, melyik óvszer illik rám.

Néztem több oldalon, appot is kipróbáltam, csak biztosra szeretnék menni a mérettel.


A péniszem kerülete 14 cm azaz ~5.5 inch, átmérője 4.45 ha jól számolom. Ehhez kettőt írtak ami a környéken megoldható lenne: Durex xxl vagy My size 60 vagy 64.


Mit tanácsoltok melyik legyen? Esetleg elég lenne a Durex XL? Minden válasznak örülök.



2021. jún. 24. 10:11
1 2
 1/13 Akis_hamis ***** válasza:
22%

Szerintem neked egy sima durex jó, nem kell XXL. Lehet kicsit szorít majd a tövénél, de én pl szeretem is :)

Egyébként én amikor anno vettem gumi rohadtul nem néztem méretet... Simán levettem az elsőt a polcról.

2021. jún. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
XXL? Ez nem XXL méret. Bőven jó a sima 53-as/56-os.
2021. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Akis_hamis ***** válasza:
100%
Inkább kicsit szorítson, mint lötyögjön...
2021. jún. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt én is olvastam, és gondoltam, hogy az xxl nagy, de volt aki azt mondta, hogy az XL kényelmesebb volt neki vékonyabb penisszel.
2021. jún. 24. 10:30
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja, és ha számít 19F és 17L.
2021. jún. 24. 10:35
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
Normált vegyél, ha nem akarsz balesetet.
2021. jún. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

nem kell nagyobb méret

menjél boltba és vegyél kis csomag simát. Próbáld fel (egyébként is hasznos gyakorolni a felhúzást, ne a barátnőd előtt bénázzál), ha kényelmetlenül szorít, akkor vegyél nagyobbat.

2021. jún. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Akis_hamis ***** válasza:
79%
Vegyél simát, majd akció közben meglátom milyen. Ha nem jó, akkor legközelebb másikat próbáltok. Ennyi, nem kell ezt túlagyalni ☺️
2021. jún. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszokat!

Akkor egy simával kezdek aztán legfeljebb kipróbálok nagyobbat.

2021. jún. 24. 10:45
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

"interkurzussal"

Na ezt se láttam még így magyarul leírva. :D


Amúgy vegyél jó márkát (Durex, LifeStyles) és annyi a lényeg.

2021. jún. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!