Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlo bevetele utan 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlo bevetele utan 1 oraval vizes eleg durva hasmenes: kell kiegeszito vedekezes, ha utana egybol potoltam a tablettat?

Figyelt kérdés
Meg annyit tennek ehhez, hogy a levelbol mar csak 5 szem van hatra. Elolvastam a betegtajekoztatot, es irta is, hogy hasmenes eseten, ha meg nem telt el 3-4 ora a beveteltol szamitva, akkor potolni kell. De azt nem emlitette, hogy kell-e melle kiegeszito vedekezes. Azonnal potoltam a tablettat, igy a bevetel es potlas kozott kocsivel tobb mint egy ora telt csak el. Elore is koszonom a segitseget!

2021. jún. 24. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell pótolnod, de ha tovább megy a hasad akkor a kövi levél megkezdéséig nem árt a kieg. védekezés.
2021. jún. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mar potoltam a biztonsag kedveert, de akkor nem kell igy kiegeszito vedekezes? Es ha beszedem a kovetkezo 5 tablettat, aztan megjon a megvonasos verzes, abban 7 tablettamentes napban is vedett maradok?
2021. jún. 24. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!