Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A durex extra safe óvszerről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A durex extra safe óvszerről kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

2021. júl. 7. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Traktorgumi.

Nyilvánvalóan extra biztonságos, igazából olyanoknak akár ajánlom is, akik most vágnak bele a szexbe, mert még bénácskák, nincs rutinjuk még a gumi felhúzásában sem, egy vékonyabb gumit akár valahogy ki is szakíthatnak, stb... Szóval szűz pasiknak ajánlom, főleg ha szűz lánnyal vannak, akik úgyis parázni fognak a terhesség miatt.


Viszont vastag mint fene, nagyon letompítja az érzéseket, szóval igazából sokat elvesz a szex élményéből. Úgyhogy aki tud bánni az óvszerrel, annak nem ajánlom, az vehet extra vékonyat, az sokkal jobb:D


De tényleg, ha arról van szó, hogy megnyugtatja valamelyik felet, hogy extra biztonságban van, akkor arra tényleg ajánlom, a lelki nyugalom sokat számít ám a szexben:)

2021. júl. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

7 éve már, hogy extra safe-t használok, volt hogy próbáltam ultra thin-t. Mivel sokáig szeretek szeretkezni, szeretem nyújtani az együttléteket, ezért tartok attól, hogy az ultra thin kiszakad... még életemben nem szakadt ki, de azért jobb óvatosnak lenni, szóval az extra safe-t szoktam 95%-ban venni.


Valamennyire érezhető tompítás, de nekem nem zavaró. (bár igaz, hogy minden gumi önmagában már zavaró, mert a természetes lenne a legjobb, gumi nélkül)

2021. júl. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
A legbiztonságosabb
2021. júl. 7. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!