Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az óvszer a terhességtől véd?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az óvszer a terhességtől véd? Illetve hány éves kortól lehet óvszerrel szexelni?

Figyelt kérdés
Kézdő vagyok ne itélj el, inkább segíts!

2021. júl. 10. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
igen, attól, ha nem csúszik le a fiúról, a közösülés közben. nem tudom mennyi éves kortól adják oda, de egy gimis korúnak biztos eladják. Nem 100% -os védelem, ezért kombinálják a párok, a léány fogamzás gátlót is szed!
2021. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm anonim!
2021. júl. 10. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Illetve nemi betegségektől is véd.
2021. júl. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Igen, attól. Az egyik legmegbízhatóbb fogamzásgátló módszer, ráadásul a nemi betegségek ellen is véd.

Tipp:

-Nem szükséges hormonális fogamzásgátló tablettával "kombinálno". Anélkül is véd.

-Fogamzásgátlót nem is érdemes szedni csak legfeljebb hosszan tartó komoly kapcsolatban és csak akkor ha a nőgyógyász és a háziorvos javallja mert van egy csomó kellemetlen mellékhatása. Pl. hüvelyszárazság, libidócsökkenés, hízás, trombózis, hangulatingadozás, stb.

-Óvszerből sokféle méret van, a partnerednek megfelelőt válasszatok. Fontos: Olyan nincs, ha egy srác azt állítja, hogy neki mindegyik kicsi, szorít. Egy nagyobb óvszert az alkarodra is fel tudsz húzni.

2021. júl. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőnek igaza van. Annyit tennék hozzá, hogy óvszert bármilyen korban lehet venni, nincs korhatárhoz kötve. A szexuális segédeszközökre vonatkozik a korhatár (pl. vibrátorok, síkosító), de ha szexshopból szeretnél óvszert venni, azt is megteheted 18 év alatt, online.

Az óvszer egyébként nem számít szexuális segédeszköznek. Bármelyik boltban bárki megveheti.

2021. júl. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Így van, szerencsére tényleg segítő válaszok érkeztek. Nem korhoz kötött, mindenkinek érdeke inkább egy felelősségteljes fiatalnak óvszert eladni, minthogy ne védekezzen.

Minden szuper/hipermarketben, dorgériában, gyógyszertárban ... kapható. Nincs rajta zárjegy, mint például alkoholos termékeken.

2021. júl. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az óvszer kb 97%- ig megbízható. Védelmet adhat teherbe esés ellen. Ha nem lejárt, nem szakad ki, nem sérült stb akkor nincs gond. Bár az élményt határozottan rontja. De még mindig jobb kevésbé élvezni mintha felcsinálsz valakit/ vagy nemibajos leszel. És persze véd a nemi betegségektől is.

Amennyire én tudom nincs korhoz kötve a vásárlás, bár én már 19 voltam mikor először szükségem volt rá és vettem. 35/N

2021. júl. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!