Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyógyszer szedésének hamarabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyszer szedésének hamarabb abbahagyásánál lehet-e terhes?

Figyelt kérdés
Nem bírja a gyomrom a fogamzásgátlót és éppen nyaralni vagyunk és azon gondolkodtam abbahagyom a szedését mert nagyon sokszor éjszakánként rosszul vagyok. Az lenne tulajdonképpen a kérdésem ha 4napja voltam együtt a barátommal és eddig tényleg helyesen szedtem a gyógyszert akkor ha most abbahagyom tegyük fel holnap lehet terhes attól ha 4napja feküdtünk le ? Az tudom nyilván ha szedés után aktus van akkor terhes lehetek , de szedés közben és ha hirtelen hagyom abba attól lehet-e baj

#terhesség #fogamzásgátló #rosszullét #Fogamzásgátló hamarabbi abbahagyása
2021. júl. 28. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Atya világ, nem...
2021. júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2021. júl. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Uram irgalmazz…

Szerintem kapartasd inkább ki magad. Ezt az IQ-t ne örökítsd

2021. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem ezt a sok agresszív kommentet. Jogos a kérdés abból a szempontból, hogy pl. Mensinél is kell védekezni, mert a sperma életképes akár 4 napig is, és ha lejár a mensi, a sima ovulacio előtt lehet spontán peteérés.


Viszont ennek a gyakorlati esélye kevés. Esetedben még kevesebb. Már maga a sperma életben maradást körülménye nagyon alacsony, de hormon szedés után még a ciklusod is zavaros. Legtöbb esetben még 1-2 hónap is kell egy épkézláb ovulaciohoz.

2021. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Az esélye nagyon kevés. Én egyébként nem javasolnám hogy csak így hagyd abba. A helyedben én megvárnám a szünetet és a megvonásos vérzést, aztán az új levelet már nem kezdeném el. Ha csak így, egyik napról a másikra abbahagyod, nagyon megborítod a szervezeted.
2021. júl. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!