Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee fogamzásgátlóval rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee fogamzásgátlóval rossz tapasztalat? Kéz és lábzsibbadás előfordult már itt valakinek fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem el szedni ugyanis megjött így bevettem az első szem tablettát. Fél óra múlva elkezdett zsibbadni mind a két lábam, kis idő után a kézfejeim is. Pihentem egyet délután aztán jobb lett, de erőtlennek érzem a lábaim és kezeim. Úgy döntöttem holnap nem folytatom a szedését. Lehet így bármi gond ha 1 tabletta után abba is hagyom? Valakinek volt esetleg hasonló akár ezzel akár más fogamzásgátlóval?

Nőgyógyásszal nem tudok beszélni, ugyanis a következő hetekben szabadságon lesz.



#fogamzásgátló #zsibbadás #Jangee #láb és kéz zsibbadása
2021. júl. 31. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyjából 3 óra a felszívódási idő, szóval nem valószínű, hogy a gyógyszertől van, inkább bemeséled magadnak.
2021. júl. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szedtem jangeet kb 5 évig, zsibbadás nem, viszont sok más mellékhatás előjött, de ez nyilván nem jelenti azt, hogy mindenkinek előjönnek.

Jangee már nem volt jó, dienillet írt fel a doki, na nekem attól volt zsibbadás, abbahagytam és elmúlt. Szerintem hagyd, nem éri meg, hogy bajod legyen.

Én azóta se szedek tabit, életem döntése volt.

2021. júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, azóta nincs is fincsi élvezés benned :(


Aki kitalálta ezt a tabit annak nagy ölelést küldök!

2021. aug. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
#3 remélem kapsz egy trombózist és a hormonjaid annyira összezavarodnak, hogy melled nő egyszer. Megérdemelnéd.
2021. aug. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is sok problémát okozott, de egyetértek az 1-essel. Ennyi idő után nem okozna mellékhatásokat, mivel nem a gyomorban szívódik fel.

Nálam kb. 2 hét szedés után jelentkeztek a problémák. 3 hónap szedés után sem múltak el, ezért néhány hónap múlva visszatértünk az óvszerhez.

2021. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én most szedem egy hete, pár napja zsibbad mindkét nagylábujjam. Ahhoz tudnám hasonlítani, mint mikor kimegyek télen a hidegbe és mikor bejövök nem teljesen érzem a végtagjaim mert lefagytak. Na ilyen, csak a lábujjaimban. Nem tudom biztosan, hogy össze függ-e a tablettával.
2021. aug. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!