Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A tegnap a párommal szeretkezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tegnap a párommal szeretkeztünk gumióvszerrel és a végén fehér váladék volt a látható a gumióvszer külsején valamint a combomon. Lehetséges hogy ez csak fehér folyás volt?

Figyelt kérdés

Szóval a gumi nem volt ki szakadva az 100%. Lehet hülyén hangzik de vizet eresztettem bele a biztonság kedvéért hogy minél jobban leellenőrizzem de biztos vagyok benne hogy nem volt kiszakadva nem tudom eldönteni hogy fehér folyás lett volna e vagy a gumi alján csúszott volna ki a sperma?

Igazából a ciklusom közepén járok és ilyenkor előfordul fehérfolyás de ez a kelleténél sokkal több volt. Nem tudom hogy vegyek-e be eseményt ami tablettát vagy sem mivel nem szeretnék hormonokat szedni csak úgy de lehet hogy az lett belőle mivel kicsit félek. Közülletek valakivel fordult elő már hogy szeretkezés után ilyent tapasztaltatok? Normális ez ha gumióvszerrel védekezünk?Vagy az normális lehet hogy kifolyik alul?

(Amúgy miután a barátom elment azután rögtön kivette)

Erre is köszönöm a válaszokat!

24l



2021. aug. 8. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg folyás volt. A gumióvszerből nem szabadna kijönni a spermának amíg áll a cerka.
2021. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Biztos hogy fehérfolyás volt. Óvszernél mindig olyan nekem is. Undi, és ez valami fertőzés követi ezért nem is használunk óvszert.
2021. aug. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Megnyugodtam. Elhanyagolom akkor az eseményutánit.
2021. aug. 8. 15:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!