Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer, de melyik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer, de melyik?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sok féle óvszert kipróbáltunk párommal, de csak a vékonyítottakban éreztük egymást valamelyest. Azonban kiszakadt legutóbb ezért eléggé elbizonytalanodtam! Létezik valami masik fogamzásgátló módszer helyette? (Tabletta kizárva)Esetleg megbízhatóbb márka ami nem egy kerékgumi? Kinek mi vált be?

2021. aug. 23. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A párom a rendes masculant szokta venni, nekünk bejött és 2 év alatt asszem 1x szakadt csak ki
2021. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Durex-szel hasonló a tapasztalat. 2 év ultramegagigavékony, egy szakadás (egy kissé kitekert pózban megkísérelt behatolásnál).
2021. aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ideje Lifestyles Skint használok mert nem büdös mint a latex óvszerek, és jól idomul, meg alig érezni. Eddig még egy sem szakadt, bár fix kapcsolat híján még csak párszáz darabot használtam el. 31/F
2021. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm,mindenkinek ment a pont. Bar mindenki másra esküszik!👍

A masculant nem szerettem. Borzasztoan szorít.

2021. aug. 23. 13:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Durex XXL extra vékony!
2021. aug. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!