Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ciklus 24. Napján teherbe esés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciklus 24. Napján teherbe esés?

Figyelt kérdés

Tegnap sajnos ejfel korul ugy alakult, hogy kiaszakadt a gumi...

Gyereket nem akarunk.

A ciklusom 24. Napjan voltam, 28-30 napos szokott lenni, jovo het kedd-csut kozott kellene megjonnie.

Altalaban szoktam erezni a peteeresem, kb a 13.-14. Napon (folyassal), a honapban kicsi verzes volt a 14.-en, ami 18-a volt. Ezt elnezve termeketlennek kellene most lennem...

Valtottam ma ki Ellaone tablettat igy is, viszont soha nem vettem be ilyet, felek ettol is...

Erdemes inkabb bevenni, biztos, ami biztos?



2021. aug. 28. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A 24. napon fogant a gyerekem, 28 napos ciklusom volt. Úgyhogy én bevenném, ha nagyon fontos, hogy még NE legyen gyerek.


Más kérdés, hogy már 1.5 éve gyúrtunk a gyerekre, de nem sikerült, a ciklusvégi, minden mindegy - alapon szexből elég nagy meglepetésünkre mégis "találat" lett. Középidős hasfájásom rendszeresen megvolt, az LH - teszt azonban mindig negatív lett. Kb 16 - 18. napig csináltam, utána már nem - vagyis nekem egész biztosan csak 20. nap környékén volt valahogy ovulációm (azt azóta sem értem, hogy ha a hasfájást az okozza, akkor nálam mi cskinálta, ha nem a peteérés.(?))

2021. aug. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi! Igen, a felidos barnazasom nekem is a 13-14. Napnal szokott lenni, kb 1 hete erzem is a menstruacios mellnovekedest, puffadast, igy remelem nem lesz gond.

Be is vettem vegul a valaszod elott még. Remélem fog hatni.

Furcsa ez a női test.

2021. aug. 28. 17:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Nagy eséllyel amúgy sem lennél terhes, de ugye láttunk már karón varjút... (#1 voltam)
2021. aug. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!