Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle 72 órás esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle 72 órás esemény utáni tablettának milyen mellékhatásai voltak?

Figyelt kérdés
Komolyabb mellékhatásai jelentkeztek Nálatok, akik már vettek be ilyen esemény utani tablettát?

2021. szept. 1. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
nekem semmi, azon kívül hogy terhes lettem xd
2021. szept. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hónap elején vettem be. Alapból hónap végén menstruáltam, de miután bevettem, rá pár napra megjött. Mindnen tünettel, görcsök, rosszullét, ugyan annyit és ugyan annyi ideig véreztem, mint amúgy is. Aztán hónap végén, a szokott időben is megjött. Ennyi igazából, semmi extra. Lényeg, hogy terhes nem lettem.
2021. szept. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És ezt csak úgy bevettétek? Arra gondolok, hogy Nekem soha nem kellett még ilyesmi, mindig körültekintő voltam, és vigyáztam, elezemben először történt ilyen baleset, és olyan szinten elhordott a doki mindennek.. Meg kérdezte, hogy vizsgáltak e elotte leiden mutaciora, mert ettől az egy szem tablettától le is benulhatok.. :( nagyon megilyesztett, de muszaj voltam bevenni tegnap. Régen szedtem fogamzásgátlot 2 honapig, de akkor sem vizsgáltak előtte erre.. Es abba kellett hagynom mert iszonyatosan fájt tőle a fejem, de még akkor sem vizsgáltak ki vele.. :(

Tegnap este vettem be az escapellet, és igazából annyi bajom van, hogy a fejem most is nagyon fáj, meg a hasam, meg úgy érzem menni is fog a hasam :( remelem nem lesz semmi komolyabb bajom tőle, nagyon aggódok :(

2021. szept. 2. 07:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Sosem értettem az ilyen orvosokat...

Amikor nekem kellett, akkor teljesen semlegesen állt hozzám az orvos, habár hivatalból kellett pár szót ejtenie a hormonális fogamzásgátlásról.

Azon kívül, hogy a hónapot végigaggódtam, és emiatt hangulatingadozásaim voltak, semmilyen más tünetet nem okozott, kb időben is jött meg. (peteérés előtt max pár nappal kellett bevennem, szóval elég rosszkor történt a dolog.)

2021. szept. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!