Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit kell tegyeek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tegyeek?

Figyelt kérdés
ma olyan 1 óra, fél 2 körül a barátommal akartunk volna szeretkezni, de mikor belém akarta volna rakni, csak a szűzhártyáig jutott mert nekem nagyon fájt és, elszakadt a gumi, utánna már nem engedtem hogy belém tegye, és elszakadt a szűzhártyám is. Utánna mondta hogy mossam ki, meg is tettem, de nem biztos hogy jól. Szerintetek?

2021. szept. 12. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:

húúúú te

szűzhártyáig mint végül betudta picit rakni vagy még mielött berakta volna már nem ment be?

a gumi elszakad és ő közben elment? vagy hogy ? elszakad a szűzhártyád vagy is véreztél de mitől ha nem tette be? vagy hogy?

mossad ki de mit? akkor most betette és elment nem tettebe és elment vagy pontosíts már mert ellentmondás az egész

2021. szept. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ha kimosod magad belülről nem leszel terhes?

Ha elélvezett akkor menj el eseményutáni tablettáért.

2021. szept. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Vegyetek be egy srácot, aki a pasidba teszi, ő meg beléd.
2021. szept. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
hát igen a szexhez nem árt ha nedves vagy, máskülönben nem megy be, fáj és elszakad a gumi:D
2021. szept. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék, hány évesek vagytok...


Na kezdjük az elején. A szűzhártya nem elszakad, hanem mellette egy már meglévő lyuk kitágul és a szövet igénybevételre meghúzódik, vérzik, ezt látod a lepedőn.


Lehetsz az 1000-ből az 1 eset, aki az előváladékban lévő pár kis visszamaradt, de még élő katonától lesz terhes, bár ez nagyon kicsi eséllyel történik meg, én inkább a nőgyógyászt kérdezném meg.


Ja és még egy apróság. Síkosító használata alap, ha nem vagy elég nedves és/vagy első alkalom. Ha gumival védekeztek, mindenképp vízbázisút használjatok!

2021. szept. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!