Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Itt a ki a hibás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a ki a hibás?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel megbeszéltük, hogz megszakítássak védekezünk. Ő volt felül. Jeleztem, hogy jönni fog, de nem állt le, tovább mozgott és én beleélveztem.


Ez kinek a hibája ebben a helyzetben?



2021. szept. 16. 07:16
1 2 3
 1/23 Noren1989 ***** válasza:
88%
Ember: 1, tökmindegy, 2, neked nem kéne szaporodni.
2021. szept. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
17%
Barátnő ,te szóltál.. egyszer egy prosti játszotta ezt el, visszajáró vendég voltam és így akart zsarolni, szerencsére nem esett ettől teherbe a buta liba, de inkább védekezést javaslom, a prosti a telefonszámom tudta egyedül az volt a védekezés 😅
2021. szept. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
54%
Mindig mindenért a nő a hibás.
2021. szept. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

Hát ha jelezted időben értem itt nem 1mp előtte hogy el fogsz menni, akkor ő a hibás, hogy nem szállt le, vagy inkább idióta.

Te meg azért vagy az, mert tudhatnád barátnőd milyen, mennyi esze van, és gondolhattál volna erre, hogy nem száll le.



Viszont merül fel bennem a kérdés, mennyire vagy nyikhaj, ha nem tudod ledobni magadról a csajodat? Mármint én bármikor kitudok mászni alóla, szóval mind a ketten ugyan olyan ökrök vagytok, és megérdemlitek az esetet.

2021. szept. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

Mondjuk mindegy ki a hibás, ha terhes lesz, és úgy dönt, hogy megtartja. Ugyanúgy fizeted a gyerektartást majd, senki nem kérdi meg a bíróságon, hogy ki hibázott.

Csak olyan lánnyal csinálj ilyet, akiben teljesen megbízol, meg akit le tudsz dobni.

2021. szept. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
65%
Terhes, gratula!
2021. szept. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet gyereket akar.
2021. szept. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%
Befírolt!
2021. szept. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk ha ilyen szitu volt és én nem kapcsoltam egyből, akkor exem rasegített és finoman arrébb rakott😂😂

Mindegy kinek a hibája. Megtörtént és kész, inkább a megoldáson agyaljatok minthogy hibaztassatok egymást

2021. szept. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Le kellett volna emelni rólad!
2021. szept. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!