KezdƑoldal » SzexualitĂĄs » FogamzĂĄsgĂĄtlĂĄs » Lehetek e terhes? 👇

Figyelem! A SzexualitĂĄs kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Lehetek e terhes? 👇

Figyelt kérdés
Sziasztok. FogamzĂĄsgĂĄtlĂłt szedek, vasĂĄrnap hagytam abba, szombaton a pĂĄrom belĂ©m Ă©lvezett. UtĂĄna szerdĂĄn megjott, de csak 2 napig tartott (5 helyett csak 2 napig tartott,de akkor is csak nagyon pici barnĂĄzĂĄs volt. Nem jutottam mĂ©g el tesztet venni, kĂ©rlek nyugtassatok megđŸ„ș(MISTRAL a tabi)

2021. szept. 26. 08:23
 1/3 anonim ***** vĂĄlasza:
MiĂ©rt hagytad abba? Csak a szĂŒnet napokat tartod vagy vĂ©glegesen abbahagytad?
2021. szept. 26. 08:24
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/3 anonim ***** vĂĄlasza:
Hiåba nyugtatnånk meg ha közben terhes lennél. Aktus utån 2 héttel vegyél egy tesztet
2021. szept. 26. 08:33
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/3 anonim vĂĄlasza:
Nekem sem egyĂ©rtelmƱ, hogy most tartod a hĂ©t napos szĂŒneted Ă©s azĂ©rt “hagytad abba” vagy vĂ©gleg befejezted a szedĂ©sĂ©t. Mindenesetre ha ti szombaton voltatok egyĂŒtt akkor mĂ©g vettĂ©l be gyĂłgyszert valamikor aznap, ami vasĂĄrnap valameddig biztosan vĂ©d. Plusz ugye ha csak a gyĂłgyszermentes szĂŒnetedet tartod akkor is vĂ©dett vagy. De ha ennyire aggĂłdsz, menj el egy tesztĂ©rt kb 2-3 hĂ©t mĂșlva Ă©s akkor majd lĂĄtod mi a helyzet.
2021. szept. 26. 08:44
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!