Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik márkájú óvszer vált be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik márkájú óvszer vált be nektek legjobban szexhez?

Figyelt kérdés
Sosem használtam még óvszert ezért lennék kíváncsi a véleményetekre.
2021. szept. 26. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sokáig nem szerettem az óvszereket, mert akármilyet vettem boltban szorított. Aztan rájöttem, hogy vannak óvszer méretek szélességben, barátnőm rendelt nekem a netről valami Pasante King Size óvszert, ha jól emlékszem, az jó volt, használtuk sokáig, de ma már fogamzásgátlót szed hála istennek. Nézd meg milyen méretű, az számít igazán, se túl szoros, se túl szűk ne legyen.
2021. szept. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lifestyles skyn
2021. szept. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a lifestyle skin
2021. szept. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A piros life style-t nyugodtan használhatod, ha nem vagy túl vastag. Nem véletlenül ez a legelterjedtebb a boltokban.

Régen több durexet kipróbáltunk, de engem szorított a gyűrű, pedig kb 3,5cm az átmérőm.

A noname-ket és a spermicideseket felejtsd el.

2021. okt. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a masculan XXL jött be, jóval vastagabb a farkam az átlagnál és mindegyik annyira szorított hogy mindig lelankadt, de ettől nem, szóval ha átlag méret kell akkor is ajánlani tudom a márkát.
2023. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!