Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle esemény utánni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle esemény utánni tabletta miatt vérzészavarom lenne?

Figyelt kérdés
Augusztus közepén peteéréskor kellett bevennem,szeptember 4.én meg is jött rendesen 27 napra. 27-29naposak a ciklusaim. Annyi különbséggel,hogy előtte 3napig gyengén barnáztam,mondom biztos a gyógyszer mellékhatása. Most októberben mai nap kellett volna megjönnie (1.én),28napra. Viszont múlthét péntek óta,ami 21. Ciklusnap volt csak elkezdtem barnázni,tartott keddig,aztán keddtől nagyon gyenge vérzésem volt egésszen tegnapig,amikor megjött ahogy kell első nap erőssen,örültem is,de ennyi.. elis múlt,ma már szinte rózsaszín épphogy látni. Mensi előtti tünetek megvoltak,de furcsállom,hogy ilyen gyenge volt a tegnapi napot leszámítva. Betegségre utalhat? Vagy a gyógyszer mellékhatása? Menjek el vele orvoshoz? Mindig pontos és 5napos a vérzésem..első 2-3 nap erős,utolsó 2re szokott a barnázás gyengébb,de előtte sosem szoktam barnázni.
2021. okt. 1. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

nem értem senki sem olvas utána az esemény utáni tablettának?

mert ha utána olvasol EGYÉRTELMŰ, igen okoz vérzés zavart, mivel ez egy hormon bomba xd

2021. okt. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Ha egy ajtóra ki van téve egy piros tábla, amire ordítóan nagy betűkkel ki van írva, hogy “BELÉPNI TILOS”, te olvasás nélkül bemész az épületbe?

Csak mert minden készítményhez, amit a patikában lehet kapni, mellékelnek egy tájékoztatót, amit illik elolvasni, csakúgy mint a házak ajtaján a figyelmeztető táblákat.

Meg ha nem is olvasod el, azzal legalább tisztában vagy, hogy mi az az esemény utáni tabletta? Nem, nem cukorka, és nem is egy jelentéktelen kis fájdalomcsillapító. Hanem egy pár milliméteres kis tablettába töltött ágyúgolyó, amivel a hormonháztartásodat veszed célba. És ha már ilyen kis tudományosan alul kvalifikált vagy, azt is elmondom, hogy a hormonháztartás felel nagyjából mindenért a testedben, többek közt a menstruáció alakulásáért is.

2021. okt. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azta kutya fáját,de kedves emberem vannak itt. Tudok olvasni,elolvastam. Tudom mit tartalmaz a gyógyszer,mire való. Előfordult már a történelemben másokkal is. A kérdésem arra iranyult,valaki járt e már hasonlóan,mert "ahány ház,annyi szokás". De időközben visszahívott a nőgyógyászom,aki nem ilyen lekezelő stílusban tud válaszolni.. és semmi probléma,majd helyreáll!
2021. okt. 1. 18:21
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
3-as Mi pont olyan okosok vagyunk, mint a nőgyógyászod, nyilván MAJD helyreáll.
2021. okt. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!