Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TheGoldenGirl kérdése:

Mennyi az esélye hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés

Hoztam egy nagyon rossz döntést pár napja, és ittasan lefeküdtem egy sráccal aki nem húzott gumit.. Nem ment el bennem, és még aznap, az együttlétre rá 15 órára bevettem az esemény utánit, de már 3 hónapja nem szedem a fogamzásgátlót.. (előtte vagy 5 évig fixen szedtem..)

Nagyon félek, főleg mióta az abortuszt már nem egyszerű végeztetni, és nem akarok még anya lenni..

Tisztában vagyok vele, hogy hülyeség volt a részemről, mind az hogy piásan mentem bele a szexbe, mind az, hogy hagytam gumi nélkül megtörténni, de rettegek.. Ez pénteken éjfél és kb szombat hajnal 2 körül történt, a menstruációm 21-napja lesz csütörtökön, szóval ... Nem tapasztaltam szinte semmilyen mellékhatást az esemény utáni tablettától, max van egy enyhe hasfájásom tegnap óta de ennyi..

Leszóló kommenteket nem kérek, de nyilván kapni fogok, jogosan..

Köszönettel,

25/L



2021. okt. 25. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha vettél be esemény utáni akkor nem leszel terhes. En a helyedben inkább a nemi betegségtől félnék.
2021. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Ha bevetted időben az esemény utánit és fel is szívódott akkor NEM vagy terhes. Egyénfüggő kinek mennyire trollkodja szét a ciklusát. Van akinek csak enyhén és szinte észre sem veszi, másnak meg fél évig össze-vissza jön meg.

Tanács: ha már alkalmizol akkor akár nő, akár ffi vagy legyen nálad mindig valahol tartalékgumi (tedd szépen el a tasid, vagy a bukszád valamelyik rekeszébe).

2021. okt. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Honnan szedtél szombat délután esemény utánit? Csak kíváncsiság...
2021. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen bevettem meg aznap mikor történt az aktus.. nem hánytam ki, egyedül egy hubertuszt ittam később kb 2,5 órára rá. Nem tudom ez adott esetben csökkentette-e a hatást de a tajekoztatoban nem írtak erről.. Escapelle-t kaptam, az egy tablettásat.

Tanultam ebből, és innentől én is cipelni fogok magammal.. remélem meguszom ennyivel..


3-as válaszoló, találtam egy online konzultációs felületet, 18ezer forintom bánta, de az orvos fel órán belül visszahívott és aztán a felhőbe feltöltötte az esemény utáni tabletta receptet, amit az ügyeletes gyógyszertarban kivaltottam fél órán belül. (A honlap esemenyutan.hu egyébként, és egyeztettem nőgyógyászati időpontot is pluszba)

2021. okt. 26. 08:33
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Valószínűleg nem leszel terhes, de sajnos ha most csütörtökön lesz a 21. napja a ciklusodnak, akkor múlt pénteken a 15. nap volt, azaz kb a legtermékenyebb időszak. Az esemény utáni tabletta az ovulációt gátolja meg, de ha az ovuláció már megtörtént (ami a 14-15. nap körül szokott), akkor sajnos semmit sem ér.

Az esély tehát megvan a terhességre.

2021. okt. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ne aggódj nem vagy terhes. El se ment benned másfelől időbe vetted be az eseményutánit.
2021. okt. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5.valaszolo, azt a tajekoztatast kaptam, hogy ez meggatolja a mehen beluli megtapadast is, nem csak az ovulaciot, raadasul a papir szerint magat a megtermekenyulest is akadalyozza.. sajnos en is tudom, hogy pont a legeslegrosszabb idoben történt a dolog..


6.valaszolo, köszönöm , ettől még aggodok. En is es o is eléggé elaztunk, es elvileg az elovaladekba is lehet spermium :(

Próbálok jól hozza állni de nehéz..

2021. okt. 26. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!