Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan tudnánk védekezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnánk védekezni ebben az esetben?! Kicsit kétségbe estem! Lent tovább.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a barátom külföldi, és nagyon ritkán látjuk egymást! Most idén novemberben jön újra Magyarországra, és már úgyérezzük, hogy az első szex is beleférne. Csak az a probléme hogy Ő nem szeretne gumival védekezni, és mindössze 1 hétig lesz itt.. és sosem szedtem se gyógyszert, sem semmit, szűz vagyok. És valahogy nem áll szándékomban ezért az egy hétért elkezdeni gyógyszert szedni. Milyen védekezési módszerek vannak még? Mit tehetnék? Tudnátok segíteni? L/17 (köszi, hogy elolvastad)
2010. szept. 3. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem szeretne gumit használni? Ebben az esetben mondjuk ne feküdj le vele.
2010. szept. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nielindi ***** válasza:

ez nem szeretném/nem szeretném dolog. johogy nem mondta, h majd idöben kiveszi... ezt az egy hetet kibirja gumival.

de vannak a pharmatex cuccok és a nuvaring hüvelygyürü. guglizd meg öket.

2010. szept. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!