Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esélye a teherbeesé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye a teherbeesésnek? Több lent

Figyelt kérdés
A pasimmal második körben bent maradt a gumi, amit szerencsére ki tudtam venni és még nem élvezett el, de előtte még volt egy aktus, és nem lehet, hogy maradott a péniszén még spermium az előző menetből? Mindkét körben használtunk gumit. 18 L

2021. nov. 6. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát természtesen van rá esély. De szerintem minimális, mivel nem élvezett el. A cikklusod melyik részén jársz? Ha nem a termékeny időszakban, szerintem ne aggódj, nagyon kicsi rá az esély, hogy baj legyen. 28/N
2021. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még a gumi teljesen szabályszerű használatával is van esély terhességre…
2021. nov. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
3 nap van még az ovulációig, tehát közepes vagy nagyon termékeny napok.
2021. nov. 6. 20:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
:/ hát igen azok a veszélyesebb napok... De szerintem nincs gond. Ehhez nagyon pechesnek kell lennetek, hogy ebből baj legyen. Viszont ha nagyon aggódsz, akkor esetleg vegyél esemény utánit. De szerintem nem kell. Tudom milyen rossz kétségek között lenni. Neked kell dönteni, vagy gyógyszer, vagy 2 hét várakozás. Én szorítok, hogy ne legyen gond.
2021. nov. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha valaki, akkor én igen is peches vagyok, remélem ezúttal nem leszek.
2021. nov. 6. 21:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Van rá esély... az előző "körből" még ottmaradt a húgycsőben bőven ejakulátum, ha azóta volt pisilni akkor meg a húgycső és a prosztata közötti szakaszon amit a gátizmok aktus közben szépen tovább is préseltek.

Pontos százalékot senki sem tud mondani, de a kockázat fennáll.

2021. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A biztonság kedvéért inkább bevettem egy esemény utáni tablettát, így a biztos.
2021. nov. 7. 15:36
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát ☺️
2021. nov. 7. 15:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon felelősségteljes döntést hoztál fiatal lány létedre. Példát vehetne rólad egy-két gyk-ses hölgy. Gratulálok hozzá :) és remélem most már megnyugodtál
2021. nov. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, véletlenül csak félig értékesnek értékeltem, véletlen volt, tényleg. Úgy vagyok vele, hogy abortuszra képtelen lennék, lehet ez is bűn, de inkább ez mint az abortusz. Szeretnék anya lenni, de nem most.
2021. nov. 7. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!