Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 hete szedem a fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete szedem a fogamzásgátlót, és azóta farkasétvágyam van. Összefügg a két dolog?

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ugyanez volt az elején. Egy hónap után azért már mérséklődött az étvágyam, de most is többet eszek, mint az elején. Szerintem a hormonok teszik. Bár aztán sokan azt mondják, hogy csak bebeszéltem magamnak. Hát nem tudom. Mondjuk egy-két kiló fel is jött rám, de ez nem zavar, mert előtte voltam 45 kg.
2008. dec. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez előfordul, igen a hormonok szórakoznak. :D De szerintem csökkenni fog a következő levélnél.
2008. dec. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
lehetséges,h a hormonok beállása miatt. bár ezek a mai tabik már nagyon gyengék szóval lehet,h csak bemeséled magadnak. nekem volt olyan régen,h félrevert a szivem és nem is vettem észre amint megállapította az orvos is ezt utána már szinte óránként éreztemh félrever vagy nagyobbat ver stbstb. bebeszéltem magamnak és egész nap arra figyeltem....
2008. dec. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg igen!

Bár én most is hol "sokat" eszek,hol meg keveset...Nálam ez mindig is változó volt...nem hatott rám ilyen szinten a tabi!

Viszont a mellemre híztam:)

2008. dec. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!