Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nurvaring tapasztalatok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nurvaring tapasztalatok? Tényleg gyakoriak vele a hüvelyi fertőzések?

Figyelt kérdés

Emésztőrendszeri problémák miatt el kellett hagynom a szájon át szedhető fogamzásgátlómat 5 év után, mert nem szívódott fel rendesen és elég sok gondot okozott. A nőgyógyász nurvaringet írt fel, de félek a hüvelyi fertőzések miatt.


Mik a tapasztalatok vele kapcsolatban?


Továbbá mondta a doki, ha nagyon szeretnénk, majd szex előtt ki lehet venni maximum 3 órára. Ebben az esetben nem nagyobb a fertőzés kockázata? Ha esetleg kiveszem, hova tegyem vagy mibe rakjam arra az időre? Ti ha kiveszitek hova teszitek?


Még nem váltottam ki, nem használom jelenleg, szeretnék informálódni, de olyan kevés infó van róla a neten, a doki meg lerázott azzal hogy "ez szuper, nem kell aggódni"



2021. nov. 19. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is több orvos javasolta, mert sajnos egyik szájon át szedhető tabi sem volt jó, pedig a hormonrendszeremmel nincs gond. Három orvos is javasolta (népszerű dokik sok pácienssel), meg két ismerős is. Nekem eddig okés, ha jól van felhelyezve, meg sem érzed és szex közben sem zavaró. Én még sosem vettem ki szexhez, pont ezért, mert fogalmam sincs, hova rakjam le, meg nem akarom tapogatni, ilyenek, szerintem ez a kiveszem-lerakom-visszateszem inkább hordozza magában a fertőzés lehetőségét. Párom sem érzi, pedig picit nagyobb mérettel rendelkezik. :D

28N

2021. nov. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%

Miért teszed magad tönkre ilyen marhaságokkal?

Tényleg ennyit megér sok nőnek az hogy megfeleljen az önző fhaszoknak, vagy magáért a szexért képesek az egészségüket kockáztatni?

F.44

2021. nov. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves #2es, nem teszem tönkre magam vele. 5 év után ahogy abba hagytam a fogamzásgátlót, egyből beindult a petefészkem, gyönyörű egészséges tüszőrepedésem van, normális maradt a hormon háztartásom is. Fantasztikusan fogamzóképes maradtam. Megfelelő orvosi támogatás mellett nem lehet probléma. Amiatt kellett abba hagynom, mert teljesen más okból gasztroenterológiai betegség lépett közbe, ami miatt nem szívódik fel a szájon át szedhető fogamzásgátló és ezért kell váltani. Természetesen nem párom erőszakolja, egyenlőre óvszert használunk, minden probléma nélkül.


Kedves 1#es,köszönöm a válaszod! Sokat segítettél!

2021. nov. 19. 12:53
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Na látod. Megy ez gumival is!

Erre akartam kilyukadni, mivel mindenki magából indul ki, így én is ezt tettem, én semmilyen körülmények között nem szednék ezért a pár percért semmit, akkor hogyan várhatnám el a szeretett páromtól,pedig van már férfi “foganzásgátló” de sok mocsok férfi van aki elvárja, hogy a nő mérgezze magát.

Neked szerencséd volt, viszonylag hamar abbahagytad.

2021. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem libidó csökkenést okozott
2021. nov. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Másfél évig használtam.

Nekem bevált, pedig nagyon féltem a mellékhatásoktól ahogy a betegtájékoztatóját olvastam.


Szexnél nem vettem ki sose. Talán egyszer. Papírtörlőre tettem. Majd megmostam a csapnál és vissza helyeztem. Nem kaptam semmilyen fertőzést.

Párom szrette. Rövid a hüvelyem, azt mondta csikizi a hüvelygyűrű.


Egyetlen problémám volt vele:

nem állt be a megvonásos vérzésem. Akkor jött meg, amikor akart. 31-40 napos ciklusaim voltak akkor is, mint előtte is. Terhes nem lettem. De bosszantott, rossz úgy menstruállni hogy bent kell legyen a hüvelygyűrű. Márpedig tartani kellett a rendszert a hormon miatt.

2021. nov. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!