Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szex után fehér kifolyt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után fehér kifolyt váladék volt barátom nemiszervén. Help?!

Figyelt kérdés

Szex után miután végeztünk, észrevettem, hogy fehér, túrós állagú váladék volt az óvszeren kívül barátom zacskóján. Az óvszer a helyén volt, nem lyukadt ki. Barátom szerint “én” szaga volt a váladéknak, és biztos nem sperma.


19 éves lány vagyok és nagyon félek esemény utániért bemenni a kórházba a nőgyógyászatra esemény utániért. :( De nagyon ideges vagyok. Normális lenne egyáltalán ha a nőből ilyen váladék folyna ki? Olvastam hogy szex közben a női “nedv” besűrűsödhet, befehéredhet. Volt már hasonló valakivel?


Vagy menjek be mindenképp esemény utániért? Mert elvileg nagyon káros is, és hiába nem akarom bevenni.


Meg is vizsgálnának vajon alul, és csak azután adnák ki a receptet?



2021. nov. 20. 08:53
 1/7 Lazy Lover ***** válasza:
86%
Ennyi ésszel inkább ne sexelj..... Simán lehetett punci nedv egy volt csajomnak is sűrű nedve lett sex végén
2021. nov. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ettől miért lenne kevés eszem? :D

Húztunk óvszert, nem csináltuk durván.

Csak történt egy ilyen eset és nem tudom hova tenni.

2021. nov. 20. 09:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek igaza van!

Ha ennyire nem.ismered a saját tested ne szexelj.


A nemi izgalomban való váladékozás nem mindig átlátszó. Ciklustól függően lehet fehér, átlátszó. A sűrűsége is változó. Nincs ezzel semmi baj.

2021. nov. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

Manapság mindenki mekkora nőgyógyász… és szakértő!

Szerencsétlen lány kérdez valamit, mert nem lett előre felvilágosítva rendesen, és mindenki neki ugrik!

Némelyik némber már 14 évesen rá ugrott, és többet fogott mint kilincset, és még se tudta mi fán terem.


Egyre gusztustalanabb ez a csoport, mert mindenki csak az erejét, vagy az intelligenciáját fitogtatja, hogy ezzel másokat megalázhasson. 👆🏻

2021. nov. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Puncinedv volt, ami felhabzott, besűrűsödött az action során. Nálunk is előfordul, én ilyenkor magam ellenőrzöm, az illata alapján egyből tudom, hogy csak az enyém, esetleg síkosító, mivel a sperma szaga nagyon könnyen felismerhető.
2021. nov. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2021. nov. 20. 11:32
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
női puncinedv az fehér, amikor kijön, és levegő éri. jó reggelt. szextől felverődik sürübbre,beszáradtabb is lessz hoszabb szexnél, habosra is akár felverődik. szex intenzitása függvényében. ondó állaga kicsit más, és ondónak van kicsit sárga tónusa a fehér színben. szaga is más. amugy meg mi van péló tövén az mindegy,mert onnan már nem megy be hüvelybe. nem esemény utániért kell rohangálni nőgyógyászhoz, hanem a rendes fogamzásgátló tablettát feliratni és szedni. az esemény utániban hatalmas adag hormon van,nagyon felborítja hormonháztartást, a rendes fogamzásgátló tabelttában meg nagyon kicsi menyiségű hormon van. szóval mint alkoholnál. nem mindegy hogy minden nap megiszol egy fél deci finom likört, mint egyszerre lehuzol belölle egy fél vagy 1 litert. nem mindegy mennyire csapod szét magad egy nagy dózissal,mint napi picivel ami meg nem árt
2021. nov. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!