Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az hogy lehet hogy már sokszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehet hogy már sokszor lefeküdtem pasikkal védekezés nélkül és mégsem estem teherbe?

Figyelt kérdés

2014-ben konkrétan belém élveztek pont abban az időszakban lehettem elvileg amikor ez veszélyes és akkor se lettem terhes. Már lenne egy hét éves gyerekem. :D

Aztán 2015-ben megszakításoztam egy ideig az exemmel és akkor se.

Most nem rég pár év kihagyás volt egyáltalán nem is szexeltem de most újra, és másfél hónapot végigcsináltunk megszakítással + pharmatex kúppal a jelenlegi párommal minden nap és mégsem lettem terhes. Ma délelőtt megjött.

Nagyon nem szeretnék babát,

Fogok spirált tetetni mert azért mégsem jó szórakozni ezzel..


De kíváncsi vagyok hogy hogy lehet az hogy más nő egyszer próbálja ki csak fél percig megszakítással és mégis terhes lesz, nekem meg már úgymond sok “meredek” élményem volt és mégsincs semmi , mindig az a vége hogy megjön akármi is volt. Vannak mentális meg testi bajaim lehet azok miatt meddő lennék??


Üzeneteket ismerkedési céllal nem kérek mert van párom, ítélkezés meg nemérdekel…


25/n



2021. nov. 27. 14:46
A kérdező szavazást indított:
Csak szerencséd van, ha nagyon sokáig folytatod ezt egyszer majd úgyis terhes leszel
Valószínűleg terméketlen vagy
Egyéb:
34 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Aspergeres (is) vagyok, és kb folyamatos generalizált stresszből áll az életem akár mi van, lehet hogy amiatt nem fogan meg ? Erre is gondoltam már.
2021. nov. 27. 14:51
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem is lehet gyereked. Vagy összeszedtél valami némi bajt ami miatt nem leszel terhes.
2021. nov. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Tehát csak egyszer élveztek beléd úgy rendesen? Akkor nincs mit csodálkozni. Megszakítással minimális az esély a teherbeesésre. Van akinek többször kell próbálkozni, hogy teherbe essen, ez teljesen normális.
2021. nov. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Lehet meddő vagy.

Hé, amúgy nem te voltál akinek a szülei akarták erőltetni az oltást, de te megrögzötten hitted, hogy az méreg?

2021. nov. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
En
2021. nov. 27. 15:38
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Én se lettem, pedig már sokszor elmentek bennem + évek óta kb napi szinten megszakítással (van hogy ez is bemegy)
2021. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
fura ez, mondjuk addig örüljünk... nekem lassan lesz már spirálom
2021. nov. 27. 19:51
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
5 éve megszakítással védekezünk, mégse lettem terhes.
2021. nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nőgyógyászhoz szoktál járni, rendben van minden?

Nekem ott derült ki, hogy pcom van és hát emiatt nehéz lenne egyébként is teherbe esni, de nem vagyok meddő. Sokat szexeltem én is védekezés nélkül és a betegségem "védett" meg gondolom, hogy terhes legyek.

Egyébként én is sokat szorongok és állandóan stresszelek, úgyhogy persze ez is közrejátszhat. Meg hát hányszor hallani, hogy valaki babát akar görcsösen, de nem jön össze, aztán amikor nem ezzel foglalkozik vagy már elengedte, akkor összejön, mert nem stresszel összevissza.

2021. nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

konkréten 1 év beleélvezős szex után kezdik kivizsgálni a párokat, hogy mi a gond, néha van olyan ember, akinek elsőre sikerül teherbe esni

nekem isvolt ilyen hogy elmentek bennem, pedig semmit se szedtem, mégse lettem terhes

spirálom van 2 éve, nem kell paráznom

2021. nov. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!