Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Noriel fogamzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noriel fogamzásgátló tablettát egy hete kihánytam, majd az interneten olvasottak alapján bevettem a lapon az utolsó szemet. Így nem 21,csak 20 napig elég a gyógyszer. Helyesen tettem?

Figyelt kérdés
A 7napos szünetet az utolsó tablettától számoljam ami nekem így a 20.? Vagy így 8napos szünetet tartsak?

2021. dec. 16. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A másik levélből vegyél be még egyet. 21 naposnak kell lenni.
2021. dec. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A másik levélből az 1.napi tablettát? Elvileg naponként más a tabletták hormontartalma, ezért vagyok bizonytalan. Illetve hogy így akkor az egész csúszik minden hónapban
2021. dec. 16. 13:00
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 az attól függ te milyen típusú tablettát szedsz.
2021. dec. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Leírtam milyet szedek.
2021. dec. 16. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!