Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ismeretlen eredetű vérzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeretlen eredetű vérzés 5-ik napján fel szabad helyeznem hüvelygyűrűt?

Figyelt kérdés
Nem menstruáció, ezért sem kapkodtam az első nap... A betegtályékoztató azt írja hogy ilyenkor nem szabad használni de akkor mikor szabad? Mert azt is írja hogy dohányzás mellett sem javasolt, pedig szoktam dohányozni. A nőgyógyász úgy adta a receptet hogy nem küldött el vérvételre és semmilyen felvilágosítást nem adott ezügyben. Így fogalmam sincs mikor kéne felraknom az elsőt. Várjam meg a következő vérzést? Vagy rakjam fel ma? Szerintetek?

2021. dec. 21. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy ismeretlen eredetű vérzés?
2021. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első menstruáció napján kell feltenni
2021. dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es hogy nem tudom az okát.

2-es szóval akkor nem ma... Az van ráírva hogy első vagy ötödik nap.

2021. dec. 21. 21:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ismeretlen eredetű vérzéssel én a helyedben nézetnék egy citológiát. Főleg 30,35 fölött.
2021. dec. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismeretlen eredetű vérzésnél menj orvoshoz
2021. dec. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Voltam vele orvosnál, vele írattam a fogamzásgátlót is. Csak marhára nem magyarázta el hogy felrakhatom-e vagy csak kövi hónapban mikor megjön a 'rendes' menstruációm... :/ De már mindegy, kivárom a januárt.
2021. dec. 22. 16:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogyan vizsgált meg?
2021. dec. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Felhelyeztem tegnap. Reggel sorozatban rohantam a vécére, ez még délelőtt elviselhető volt... Most estére nem merek megmozdulni, annyira görcsölnek a beleim és úgy jön belőlem a folyékony széklet mint a víz, pokoli érzés, nem tudom kibírom ezt még ma. Félek hogy kiszáradok, norma flor meg széntabletta sem segített, ha jön a hascsikarás, futnom kell és egész nap azon vagyok hogy ne kakáljak be... Nagyon kimerültem, ez tuti a gyűrűtől van. Sosem volt ilyen durva hasmenésem és rögtön azután hogy felraktam.


Mi lesz a kiveszem? Megzavarja a vérzésem? Nem bírom már sokáig hogy ettől vagyok rosszul, a mellékhatások között ott volt hogy 1000 nőből több mint egynek ez komoly tünet, hát pont nekem.


Van másfajta fogamzásgátló ami nem ilyen hormonokból áll és nem bogyó? Kezdek kétségbe esni.

2022. jan. 10. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!