Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki lett terhes CSAK az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki lett terhes CSAK az elő váladék miatt? Személyes történet érdekelne

Figyelt kérdés

(pl. hogy a gumi kiszakadt jóval még mielőtt a férfi elment volna , de lehet hogy előváladék be jutott. )

Kifejezetten személyes vagy elég közeli ismerősös "story" érdekelne .Az hogy kutatás meg cikkek meg orvosi szakértés stb. szerint igen azt tudom de ,hogy valójában ez mennyire így van az érdekelne igazán .



2022. jan. 4. 12:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
25%
Semennyire. Én orvosi esetről sem tudok, és szerintem kutatás sincs/soha nem volt erre. Ezzel csak a hülyéket lehet ijesztegetni akik amúgy is a fogamzásgátló mellett még gumit is húznak, de még azt is kiveszi élvezés előtt...
2022. jan. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Csak mert szokták mondani hogy az elő váladékban is van sperma
2022. jan. 4. 12:21
 3/31 anonim ***** válasza:
67%
Matematikai esélye van, de valójában kimutathatatlanul alacsony. Igazából ha így esne valaki teherbe, utólag az sem igazolható hogy így történt... Valójában csak azért mondják, mert teljesen kizárni nem lehet, ha van ott egy sejt az már megtermékenyítheti a petét. Márpedig van. De hogy ez hányszor esett meg, azt szerintem senki nem tudja. A GYK-s okoskodók kedvenc mondása az "előváladéktólisteherbeesel" muhaha. Szerintem nincs élő ember aki tudna ilyen esetről, leszámítva az itteni trollokat...
2022. jan. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
26%

Attól, hogy sokrétű a dolog nem szabad azt mondani, hogy nem lehetséges.


Nézd meg azon statiszikikákat akik a "megszakításos" módszert használták és teherbe estek. Az ilyen esetek egy része nem a "nem húztam ki időben" dolog, hanem az, hogy az előváladékban is spermium volt.

Ezt nem csak úgy mondják. Ez tudományosan bizonyított.


De persze hihetsz az itteni huszároknak akik azt mondják, hogy tizenX éve megszakításoznak mégse ejtettek senkit teherbe.

De a legtöbb ilyen esetben másról is van szó. Meddőség, nehezebb teherbeesés vagy épp nem termékeny periódus a nő szempontjából.


Úgyhogy kérlek, ne anoním emberek véleményére adj, hanem a tudományos bizonyítékokra.

Teherbe lehet esni előváladéktól? Igen.

Nehéz? Igen.

De elég te lenned az a 0,1%, hogy utána megfontoltabb légy, nem?

2022. jan. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
18%

Nem biztatni akarlak a hülyeségre, de hidd el, nem olyan egyszerű teherbe esni. Erre majd akkor jössz rá, mikor tényleg babát akarsz.


Én 40+ vagyok. Feleségemmel 20éve élünk eggyütt. 2gyönyörű gyerek, mindketten (azon a részen) egészségesek vagyunk. De azért nem volt egyszerű összehozni a két gyereket. Megszakítással védekezünk szinte naponta. (Nem gond ha jön a 3.baba,de nem hajtunk rá) Eddig még nem esett teherbe párom.


De mégegyszer mondom,nem akarlak bíztatni a védekezés nélküli szexre!

2022. jan. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Eszembe jutott most ez:

osztálytársam mesélte hogy volt nőgyógyásznál .Mondta neki a doki ,erős a pete érése és vigyázzon mert akár a lepedőről fel szívhatja spermát ha belül.

Nehéz elhinni mert egy orvos mondta , de szerintem ez azért nem igaz. Vagy mégis? valaki cáfolja meg akkor

2022. jan. 4. 12:28
 7/31 anonim ***** válasza:
80%

"osztálytársam mesélte hogy volt nőgyógyásznál .Mondta neki a doki ,erős a pete érése és vigyázzon mert akár a lepedőről fel szívhatja spermát ha belül."

Igen, ez hazugság volt. De az orvos részéről érthető, hogy valamivel érzékeltetni akarta az ovuláció súlyosságát.

Sokáig jártam egy nőgyógyászhoz aki ovulációkor mindig szólt, hogy "most csak óvatosan".


Viszont makacskodó tiniknek mit lehet mondani? A jelenlegi oktatási rendszer nem készít fel a védekezésre és még a szülők is tabuként kezelik. Jobb félni, mint megijedni. Napi 100 olyan kérdés van itt, hogy "terhes vagyok?", mert nincsenek megfelelően edukálva az emberek.

2022. jan. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
72%
Orvos nem mond ilyen baromságot.
2022. jan. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
34%
Én eddig minden szeretőmet gumi nélkül dugtam, csak a végén húztam rá azért hogy bennük élvezhessek el. Tuti volt előváladék is, de terhesség soha. A feleségemmel bármikor össze tudtunk hozni babát ha akartunk. Ha próbálkoztunk, max két hónapon belül teherbe esett. Szóval a spermám tuti, de előváladékból nem jön az össze, csak a mesékben...
2022. jan. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
20%

Hát ez is, mint minden, több mindenből tevődik össze:


Egyrészt az emberi tényező: akik arról számolnak be, hogy "megszakították", ott lehet, hogy az első "löket" véletlenül betalált, csak nem emlékeznek rá, vagy egymást hülyítik azzal, hogy "de hát ők védekeztek". Nem voltunk ott, nem tudjuk.


2: statisztikailag naggggyon kevés az esélye a teherbeesésnek még gumi nélkül is. Ez az esély peteérés körüli napokon egy KISSÉ megemelkedik, de még akkor sem garantált, hogy megörténjen.


3: van egy játékelméleti része is ennek, ezt hívják ironikus ellenhatásnak: amikor valamit nagyon akarsz, az mintha dacból, csakazértsem akar összejönni, míg ha valamitől nagyon tartasz és megtörténik, ott az ember a szerencsétlen véletlen kezét érzi a dologban.

2022. jan. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!