Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer szivárgás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer szivárgás?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel aktusunk volt (óvszert használtunk), viszont miután megtörtént nem húztam ki egyből, 1-2 percig bent maradt. Mikor kihúztam, a nemi szervem az óvszer alatt nedves volt.

Az óvszer nem szakadt ki.

Lehetséges, hogy kifolyt belőle és előállhat esetleges terhesség, vagy csak hüvelyi folyadék lehet?



2022. jan. 9. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most nem teljesen értem. Óvszer alatt lehet nedves a farkad, hiszen beleéleztél a gumiba, 1-2 perc alatt lankadhatott annyit, hogy kicsit szétkenődött a farkadon a cucc. Ha nem jött le a gumi, akkor nincs gáz. Kívül meg természetes, hogy nedves az óvszer a puncitól.
2022. jan. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, én sem értem. Élvezés után, hogy ne lenne nedves az ovszer belűl ? Persze azt nem irta, hogy elélvezett.
2022. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Teljesen nem volt bent aktus közben és a pénisz alja volt nedves, mikor kihúztam. Igazából ez az a nedvesség, ami érdekelne, hogy jöhetett-e az óvszerből, vagy hüvelyi lehet.
2022. jan. 9. 17:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előváladéktól is lehetett nedves a farkad. Nyilván óvszeren keresztül nem a hüvelyváladék kente össze.
2022. jan. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az előváladéknál több volt rajta a végén, és mikor felhúztam sem volt olyan sok rajta.

Esélyes lehet, hogy kifolyt az óvszerből?

2022. jan. 9. 17:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor sem lehet feltétlen terhes ha 3x beleélveztél volna. Akkor lehet terhes amikor ovulálás környékén jár. Kis eséllyel terhes lett, viszont ezt könnyű tesztelni. Van terhességi teszt, van ovulációs teszt. Tartsatok magatoknál párat, és akkor nincs para.
2022. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!