Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek kivegyem a hüvelyg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kivegyem a hüvelygyűrűt?

Figyelt kérdés

Tegnap beraktam este a Nuvaringet, hajnalban már hasmenésem volt, de délelőtt még elviselhető volt... Most estére olyan lett mint a pokol, ha megmozdulok a beleim is megmozdulnak és futnom kell vécére, már nincs bennem semmi csak víz: és azóta vízszerű a székletem is, nagyon fájdalmas görcsökkel, alig érek ki a vécére, nem is megyek pár métrenél távolabb hogy elérjem... Sosem volt még ilyen durva hasmenésem, és tuti emiatt van, a mellékhatások között is ott volt hogy 1000 nőből több mint egynek hasmenést okoz. Csak ez nagyon durva, félek hogy kiszáradok, a gyomrom hangosan morog, ettem egy keveset de megemészteni sincs ideje a szervezetemnek.


Szerintetek kivegyem? Vagy még rosszabb mellékhatásai lesznek ha egy nap után kiveszem a gyűrűt? Félek hogy valami hormonális problémát fog okozni. Mit tegyek? Ti mit tennétek?



2022. jan. 10. 19:39
 1/8 A kérdező kommentje:

Kivettem, nem bírtam tovább. Pokolian fáj.

Mi lesz így hogy kivettem? Meddig fogok vérezni?

2022. jan. 10. 19:56
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendeltem Caya pesszáriumot, f@szom fog szenvedni a hormonok miatt. Jelenteni fogom a Nuvaring terméket, hogy konkrétan majd'meg pusztultam tőle. Be kéne tiltani.
2022. jan. 10. 21:09
 3/8 anonim ***** válasza:
azért mert vszeg megszívtál valami vírust?
2022. jan. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem kaptam el semmilyen vírust. Ahogy kivettem a gyűrűt, enyhültek a tünetek (nem haltam meg) viszont mai napig hasmenésem van és semmi sem segít. Jól tönkretett ez a sz@r hogy rohadna meg.
2022. jan. 15. 18:14
 5/8 anonim ***** válasza:
tipikus vírus tünetek, egy hétig is eltarthat
2022. jan. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rá van írva a gyűrű papírjaira hogy hasmenést okoz 1000-ből tőbb mint egy nőnek. Én meg pont akkor lettem rosszul mikor felraktam és rögtön jobb lett ahogy kivettem. Előtte antibiotikum kúrán voltam két hétig, ez egy héttel azelőtt hogy elkezdtem használni azt a fost. Ez nem vírus szerintem, nem látom rá esélyét, ki se mozdultam itthonról.
2022. jan. 15. 18:28
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Saját bevallásod szerint két hétig antibiotikum kúrán voltál, persze, hogy tropa az emésztőrendszered.

Egyébként nem árultak zsákbamacskát, le volt írva, hogy hasmenést okozhat, nem kötelező használni, de sajnálom, hogy így jártál.

2022. jan. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es azóta kivizsgáltak és attól volt. 15 kg-ot fogytam, azóta a libidóm is nulla és kb semmit sem eszem amit szeretek mert megterheli a szervezetem. Tönkrevágott ez a szar.
2022. jan. 31. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!