Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee filmtabletta 3mg/0.02mg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee filmtabletta 3mg/0.02mg tabletta mentes hét?

Figyelt kérdés
Sziasztok a tabletta mentes hétről lenne kérdésem. Elhagytam a beteg tájékoztatót a csomagból és nem emlékszem pontosan hogy a gyógyszer a tabletta mentes hétben kíván e kiegészítő fogamzásgátlást vagy sem, és hogy ebben a hétben védelmet nyújt a tabletta.Vagy ha valaki tudja hol tudom letölteni esetleg a beteg tájékoztatóját a gyógyszernek már az is segítene mivel én sehol sem találtam. A válaszokat előre is köszönöm.

2022. jan. 13. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Véd a gyógyszermentes napokon is
2022. jan. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a megvonásos alatt is védve vagy HA az előírásoknak megfelelően alkalmaztad a készítményt.

Általános tipp, ha bárminek a betegtájékoztatóját keresed. Google: készítmény neve, betegtájékoztató. Már az első találat az lesz (ha ennél is részletesebben érdekel az is fent van, de egyszerű alkalmazóként nincs szükséged a teljes farmakológiai leírásra).

2022. jan. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!