Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » PCOS mellett van esély terhess...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PCOS mellett van esély terhességre az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Mindig rendszertelen volt a ciklusom, 30-60 napos.

Szeptember óta szedem az Adimet nevű gyógyszert ami októberben meg is hozta a menstruációm, és azóta 31 naponként jön meg, ilyen pontos sose volt mióta az eszemet tudom. Most azonban 35 napnál tartok, és sehol semmi. Rendszeres szexuális életet élek, ovszerrel védekezünk, de félek hogy mi van ha valahogy mégis terhes vagyok és amiatt nem jön meg. Persze tudom 3 hónap még nem statisztika. Illetve most idegesebb is vagyok a vizsgáim miatt, ez is közbejátszhat.

Mikor érdemes terhességi tesztet venni?



2022. jan. 19. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már csinálhatsz egyet, ki fogja mutatni hogy az vagy-e vagy nem, elég kevés az esélye hogy terhes legyél
2022. jan. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2022. jan. 19. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Tesztelj.Nekem 3 gyerek szintén pcos. De nálunk tervezett gyerekek 😊
2022. jan. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd írj mi lett a teszt eredménye
2022. jan. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tabletta mellett pontosnak kell lennie, hiszen művi vérzés. Viszont még csak három hónapja szeded, a stressz is szétcseszi a hormonokat, úgyhogy nem hiszem, hogy terhesség.

Viszont ha ez még egyszer előfordul, akkor keress fel nőgyógyászt, mert nem szabadna gyógkimaradoznia, ha rendesen szeded a gyógyszert.

Esetleg nem felejtettél el egy szemet a hónapban vagy voltál beteg és szedtél valami gyógyszert, ami hathat rá?

2022. jan. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez nem fogamzásgátló, hanem egy cukorbetegség elleni gyógyszer a Pcos-re. :)
2022. jan. 19. 22:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Na negativ, nem leszek anyuka hála égnek. :D
2022. jan. 22. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!