Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » December 27-én megtörtént az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

December 27-én megtörtént az aktus, de kiszakadt a gumi,így vettem be másnap esemény utáni tablettát. Utána védekeztünk a párommal, nem volt semmi baja az óvszernek, de nem jön meg?

Figyelt kérdés
Dec. 27-én bevettem az esemény utáni tablettát és utána védekeztünk. Nem volt semmi baja az óvszernek, most szerdán (január 19-én) csináltam egy tesztet és egy csíkos lett,nem vagyok terhes. Akkor miért nem jön meg?
2022. jan. 22. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert kb. január 24. vagy 27. körül van az esedékessége a havivérzésednek?!
2022. jan. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Január 17-én kellett volna
2022. jan. 22. 09:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Csináltass még egyet!


Nem oltottak nemrég? nekem az oltástól elég sokat késett.

2022. jan. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Júniusban kaptam a 2. oltást,azóta nem.
2022. jan. 22. 09:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A tabletta egy hatalmas hormonbomba, igencsak megborítja a dolgokat. Elvileg 1 hetet is csúszhat utána a menstruáció.
2022. jan. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha megjönne már….
2022. jan. 23. 09:26
 7/7 A kérdező kommentje:
Olyan terhességi tesztet csináltam,ami a korai terhességet is kimutatja,menstruáció előtt is. Csak nincs baj?!
2022. jan. 23. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!