Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnōm sajnos Covidos lett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnōm sajnos Covidos lett és a betegséggel együtt a hasmenés is járt. A tabi ilyenkor nem szívodik fel rendesen ez egyértelmū viszont most mult el neki kb még néha megyeget de már fogjuk rá hogy jó. Mennyi idōt kell várni mire újra teljesen..?

Figyelt kérdés
Biztonságos lesz és rendesen beleélvezhetek (11 hónapja szedi a tabit Rezia)
2022. jan. 23. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ, meddig tartott ez az állapot. Ha egyszer volt hasmenése, és egy tabi nem szívódott fel, akkor ennyitől nem lesz terhes, de ha mondjuk 1 héten át történt ez vele, akkor jobban jártok, ha 1 hónapig mondjuk kiegészítő védekezés is van.
2022. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor 1 cikluson át ajánlott a kiegészítő védekezés. Tudom, mivel én elkaptam nemrég ugyanígy a kovidot hasmenéssel.
2022. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!