Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges lehet így a teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges lehet így a teherbeesés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2022.02.01-én este együtt voltunk a párommal, az esedékes menstruációm előtt 2 nappal. Pharmatex hüvelykúppal védekeztünk, de aztán nagyon nagyon megijedtem, mert egy közeli ismerősöm mesélte másnap, hogy ő amellett lett terhes, és amiért ennyire megijedtem futottam a rendelőbe 72 órás tablettáért. Tegnap vettem be a gyógyszert, de a menstruációm aminek tegnap megkellet volna jönnie, nem jött meg. :( Nagyon aggódom, semmi mellékhatása nem volt egyébként a gyógyszernek. Tudom, azt írták, hogy késhet vagy hamarabb is megjöhet a gyógyszer után, de érdeklődnék, hogy van-e valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata, vagy mennyi esély lehet arra, hogy terhes vagyok? Köszönöm a választ!


2022. febr. 4. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Pharmatex hüvelykúp önmagában megvédett volna. A 72 órás tabletta tarol a szervezetedben, ne csodálkozz, ha a ciklusod utána nem normális. Máskor ne csinálj ilyen hülyeséget...
2022. febr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Úgy érted, hogy a 72 órás tabletta felesleges is lett volna?

2022. febr. 4. 18:53
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
A pharmatex nem egy életbiztosítás. Itt majd sokan írjak, hogy hú de biztonságos jól használva, de ez valójában nem az, főleg magában (pl pesszárium nélkül) pláne, ha beléd is élvez. Biztos, hogy van, akinek működik, de sajnos sok a kivétel. Javaslom nézd meg a Pearl indexet. Valóban be fog zavarni a 72 órás tabi a szervezetednek, máskor jön meg, tovább tart, stb ez normális, ne aggódj. De ha mégis félsz, csinálj majd később tesztet, nem árthat. Viszontlát ez nem egy pezcukorka, amit néha bedobsz, és jólvanazúgy. Inkább gondold át a fogamzásgátlási módszered (egy alapos nőgyógyász segítségével) hogy a jövőben ne kelljen többet ilyet bevenni, és megtaláld, hogy neked mi az ideális eszköz.
2022. febr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Fölösleges volt a 72 órás. Pharmatex-el mensi előtt 2 nappal kB semmi esélye a terhességnek.
2022. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

A pharmatex biztonságos, betartva az utasításokat. 13 év alatt soha nem okozott problémát, pedig egyébként termékeny vagyok.

Felesleges volt a 72 órás tabletta, ha felelősségteljesen, betartva a hasznàlati utasítást védekeztetek.

Nem kell mindent elhinni amit hazudnak a gyógyszerről. Én csak olyan nőket ismerek akik pharmatex " mellett" úgy estek teherbe, hogy bevallottan nem használták megfelelően.

Az egyik barátnőm utólag szex után tette fel, és akkor lett terhes, a màsik meg nem helyileg alkalmazta, hanem szájon át vette be. És van olyan ismerősöm is aki nem vàrta ki a 10 percet, rendszeresen, és 3 hónap utàn emiatt végül ő is terhes lett. Persze mindegyik ostoba a gyógyszerre panaszkodott...

2022. febr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"a màsik meg nem helyileg alkalmazta, hanem szájon át vette be"

Szájon át a hüvelytablettát? Nagy az Isten állatkertje!

2022. febr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mi mindent betartottunk, de továbbra sem verzek ami nagyon nagyon aggaszt 😔😔😔
2022. febr. 6. 13:56
 8/9 anonim válasza:
Én a 120 órásat vettem be régebben ami még erősebb mint a 72 órás és 17 napot késett miatta a menstruációm. Nagyon felborítja a ciklust, ezek rengeteg hormont tartalmaznak, ne csodálkozz ha késik. Nem vagy/leszel terhes csak felborult a ciklusod.
2022. febr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!

Azóta sem jött meg, holnap viszont már csinálhatok tesztet is. :(

2022. febr. 10. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!