Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha berakta nekem gumi nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha berakta nekem gumi nélkül de nem élvezett belém és nem is volt közel hozzá akkor nem lehetek terhes ugye? (ez de szomorúan hangzik😂)

Figyelt kérdés

2022. febr. 6. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. De miért engedted neki gumi nélkül?
2022. febr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mert tudom, hogy eléggé levesz az érzésből a fiúknak gumival, a nagyobb ok viszont mert részeg voltam és észre se vettem, hogy levette a gumit amiért elég felelőtlen volt a fiú de nem csak őt okolom mert én is felelőtlen voltam


De elég nagy hülyeség volt mert most utólag idegeskedek

Valószínűleg fogamzásgátlót fogok szedni szóval nem lesz többet ilyen baj

2022. febr. 6. 17:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűtlen, de lehetséges.


Pasit kéne cserélned. Egy hatalmas köcsög szemét dolog titokban levenni a gumit.

2022. febr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ő a barátod vagy csak alkalmi volt?

Elég nagy bunkóság így levenni a gumit. Gondold át mennyire volt szép dolog veled szemben.


#1

2022. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
Miért hangzana szomorúan? Kicsit túltolod a témát. Volt olyan csajom, akivel csak gumi nélkül dugtunk mindig, és sosem szedett gyógyszert.
2022. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon minimális az esélye. Sokmindennek passzolnia kell
2022. febr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Előváladéktól simán teherbe lehet esni.Arról nem is beszélve,hogy sok nemi úton terjedő fertőzést lehet így elkapni.
2022. febr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A párkapcsolati kérdésekre inkább nem válaszolnék
2022. febr. 6. 18:04
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Nincs kizárva a terhesség esélye. Legközelebb, gondolkodjon a barátod!
2022. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Nyugi valószínű, hogy nem leszel terhes de ezt többet soha ne csináld, mert lehet, hogy most megúszod aztán utána már nem. "Addig jár a korsó a kútra, amíg el nem törik."
2022. febr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!