Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek e terhes,ha idoben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek e terhes,ha idoben eszre vettuk hogy csuszik le a gumi?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1-2 hete lefekudtunk a baratommal,es egy ido utan par centit eszre vettuk hogy feljebb csuszott a gumi,de egybol abba hagytuk es megneztuk,nem volt kiszakadva sem,es korulotte sem volt.az lenne a kerdesem hogy igy teherbe eshettem?(es tudom hogy ilyenkor nem kell egybol erre gondolni,de gondoltam megkerdezem mit gondoltok errol)



#szexualitás #Lehetek terhes,ha idoben eszre vettuk a bajt? #Tudtok segiteni nekem ebben?
2022. febr. 7. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
NEM. Ha nem csúszott le, így az előváladék sem tudott "kijutni" belőle akkor 100% hogy nem vagy leszel terhes. A félig lecsúszott gumit azért kell lecserélni másikra mert fennáll a kockázta hogy még jobban, teljesen lejön.
2022. febr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!