Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle hatékonyság, mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle hatékonyság, mellette terhesség esélye?

Figyelt kérdés
Párommal balesetünk volt, szétszakadt az óvszer és csak a legvégén vettük észre kb 48 órán belül vettem be az Escapelle 72 órás eseményutáni tablettát és érdekelne valaki járt e már úgy,hogy ez után pozitív tesztet produkált? Válaszokat előre köszönöm!

2022. febr. 20. 11:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Hozzá kell tennem a menstruációm utolsó napján történt és két napra vagyok a termékeny időszakig a naptár szerint. Ez mennyire okozhat gondot?
2022. febr. 20. 11:21
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem lett belőle terhesség, sem pozitív teszt
2022. febr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én se lettem terhes, pedig ovuláció közepén volt.
2022. febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az eddigi válaszolóktól kérdezném még, hogy a balesetet követően hány órára rá vettétek be a tablettát? Sajnos nekem elég későn sikerült hozzá jutnom relatív utazás miatt de a 48 órába benne voltam kb 43 óra. Ha beágyazódott már a petesejt onnan nincs "menekvés" tudtommal. Eddig tünetet a gyógyszer nem produkált és félek ez annak a jele hogy elkéshettem vele
2022. febr. 20. 20:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem vasárnap estefelé történt, talán 5-6 felé, másnap délelőtt kb 10-11 felé vettem be. Nekem se volt semmi tünet, kb egy héttel rá elkezdtem vérezni. Olyan volt, mint egy extra menstruáció, minden tünettel együtt, vérzés mennyiségben is megegyezett. Utána hónap végén rendes időben is megjött a szokásos menstruációm. Szóval ne aggódj, nem szakad rád azonnal az ég, attól nem vagy elkésve, hogy nincs minden bajod.
2022. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi megnyugtatásokat! 😊
2022. febr. 20. 21:25
 7/8 anonim válasza:
Nekem sem lett semmi baj, és ne aggódj mert nekem az orvos azt mondta, hogy nem csak a megtermékenyítést, de a beágyazódást is akadályozza.
2022. márc. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16h-n belül vettem be, nem lettem terhes
2022. márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!