Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes, ha orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes, ha orálisan kielégítettem a párom, utána csókolóztunk, majd ő is engem?

Figyelt kérdés
Teherbe eshetek így? Ezen az oldalon olvastam, hogy van így rá esély. 18 éves lány vagyok, és nagyon félek a terhességtől.

2022. márc. 6. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Ikreid lesznek
2022. márc. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem a poénkodásra vagyok kíváncsi. Tényleg nagyon félek, és normális válaszokat szeretnék. Köszönöm!
2022. márc. 6. 11:13
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Elméletileg van rá esély.

De őszintén szólva igen nagyon csekély.

2022. márc. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem.

Gondolom lenyelted, vagy kiköpted, nem maradt a szádban. Egy-két kóbor spermium maradhatott, de attól tuti nem leszel terhes.

2022. márc. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Ha az aktus közben megy el, akkor sem biztos egy terhesség. A nyál segítségével a szájban pedig elkezdődik az emésztés első fázisa. Az előző válaszolót kiegészítve nemhogy kicsi az esélye, hanem biológiailag lehetetlen. Ne félj tehát, nyugodtan sz*pj tovább, majd utána köpd vissza a csávó szájába a saját cuccát. Ez valóban vadítóan romantikus.
2022. márc. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Még akkor sem automatikusan, és minden körülmények között leszel terhes, ha a párod beléd hatolva élvez el. A spermiumoknak egészen hosszú és viszontagságos utat kell még akkor is bejárniuk, hogy nagy nehezen találjanak egy petesejtet.

Ugyanezt orális szex, csókolózás, orális szex útvonalon megtenni, szerintem igen kicsi az esély.

Százmilliós nagyságrendű spermiumból alig pár jut el a petéig normál behatoláskor.

[link]

2022. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért szemétkedtek vele.🙄

Kérdező: KIZÁRT, hogy így teherbe essél!

2022. márc. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Oldfire ***** válasza:
65%
Megértem a hozzászólókat.A kérdésből is làszik, csak a tesztoszteron nagy bennetek. Lelkileg felkészületlenek vagytok.Szexuális élet elkezdése előtt tájékozódni kellene (Hogy kell csinálni, miként kell védekezni stb). Internet vagy szülők, esetleg akiben megbíztok. A kommentek csak ironikusan figyelmeztetnek, ne észnélkül csináljátok.
2022. márc. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
# 6 és #8 Nálatok a pont.
2022. márc. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Terhes vagy!
2022. márc. 8. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!