Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Késik a vérzésem tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késik a vérzésem tabletta mellett,egy tabi kimaradt, de mindig megszakitasosan is védekeztünk. Mi lehet az ok?

Figyelt kérdés

Az utolsó héten egy szem tablettát 12 órán túl vettem be, nem volt nálam a tabletta, nem itthon ejszakaztam és utána egyből munkába mentem, nem tudtam hazaugrani érte.

Pénteken vettem be az utolso tablettát és általában hétfőn már megszokott jönni. Kedd van és semmi jel. Terhességi azért is kizartnak találom, mert mindig "megszakitjuk" még a tabletta mellett. Felborulhatott csak a hormonháztartásom? Szombaton fájt a derekam nagyon, de aztán semmi.



2022. márc. 8. 08:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Így készül a Csák Norrisz.
2022. márc. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pár nap csúszás normális. Legalábbis tabletta nélkül, tablettával nincs tapasztalatom, sose szedtem
2022. márc. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A megszakítás nem védekezés.

Jelen esetben, mivel tabletta mellett elvileg nem kell más, ezért mindegy.

DE!

Ha egyet kihagytál, akkor most valóban a szerencsén múlik minden.

Tesztelj egy hét múlva.

2022. márc. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez nem késés, a tablettamentes napok bármelyikén megjöhet, lehet 1 óra múlva fog.
2022. márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Tudom nem magyarázat, de arra gondolok hogy erre igen kicsi az esély, hisz sokan rengeteg próbálkozás után esnek teherbe. Én tabletták, meg is van szakítva mellette...most késtem egy szemmel...ebből ekkora baj lenne?

Értem Értem hogy egyet sem szabad kihagyni, de hát nem ment el bennem soha a párom.

Még most estére sem jött meg...kezdek aggódni.

2022. márc. 8. 18:14
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

Én is azért mondom, hogy ha így összejön, az Csák Norrisz lesz.

Vagy lány, ők jobban bírják.

2022. márc. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

ilyenkor gumival kell védekezni, van, aki évekig próbálkozik és van, aki termékenyebb, egyik sem fura

reméljük te nem vagy extra termékeny

ha kimarad egy tabu, az kb ugyanolyan, mintha csak megszakítással védekeznél, mert majdnem 48h óra alatt kiürülhet az összes hormon a szervezetedbol

Gondolom kombinált fogamzásgátlót szedsz? azzal jobbak az esélyek..

2022. márc. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Értem...én is emiatt aggódtam hogy mi van ha...

Belarat szedek

Végül egyáltalán nem jott meg, nagyon nagyon halvány valami volt egy nap...és ennyi.

2022. márc. 13. 16:58
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#8


Rettentő kicsi az esély, de vegyél egy tesztet.

Nekem is így kezdődött, amikor meg kellett volna jönnie, nagyon nagyon kevés valami, aztán semmi. 9 hónapig semmi. Csak nálunk várt baba volt, és így is majdnem egy év kellett mire összejött. De akkor is ez volt az első tünet.

2022. márc. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Mi újság Veled?
2022. máj. 18. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!