Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Több, mint 2 és fél éve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint 2 és fél éve szedek fogamzásgátló tabit. Tegnap este 10-kor kellett volna bevennem, és ma délután 2-kor pótoltam. Ez a 3. hét, a szedés utsó ciklusa. 3 napja voltam együtt a barátommal. Megtörténhetett a baj?

Figyelt kérdés
Eddig Trinordiolt szedtem, de most 2 hónapja váltottam Triquilar-ra.A betegtájékoztattóban le van írva,hogy ha ma pótoltam,akkor a levél elogyása után nem szabad 7 napos gyóygszerszünetet tartanom,hanem folytatnom kell. Ezt be is tartom...
2007. dec. 30. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha betartod, nem lesz semmi baj!
2007. dec. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyezértek az előző hozzászólóval!
2008. jan. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!