Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha megszakított közösüléssel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megszakított közösüléssel szexeltünk, majd rá öt napra megjött a menstruációm, akkor elvileg nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban úgy szexeltünk, hogy nem élvezett belém a párom és baleset sem történt. Menstruáció előtt voltam éppen, tudtam hogy következő héten meg kell jönnie. Ez meg is történt, öt napra rá megjött rendesen. Most kb két nap múlva kellene, ha nagyon pontos, de azért nem mindig az. Viszont még nem érzem hogy feszülne a mellem. Általában az szokott lenni a jele. Mondjuk az elmúlt hónapban sokat fogytam. Lehet az is befolyásolja?
2022. márc. 14. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem élvezett beléd akkor miről is beszélünk???
2022. márc. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért arra is azt mondják hogy az sem száz százalékos dolog, mert nem élvez el bennem. De nyilván nagyon minimális az esélye, főleg menstruáció előtt. Csak amiatt vagyok kicsit megijedve, mert két nap múlva kéne megjönnie újra és még semmi jele.
2022. márc. 14. 09:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha megjött nem lehetsz terhes
2022. márc. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Két nap múlva lesz jele... De ha meg minden hónapban ezen stresszeled magad, arror a faszé nem védekeztek??? Csak hogy lehessen itt trollkodni ugyanazzal a hülye kérdéssel hatszázadszor is?
2022. márc. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam ezt a módszert alkalmazni a szex során. A sráccal pedig február 11-én voltam így együtt, utoljára, mert azóta már nem vagyunk együtt. Ezért is rossz lenne bármi probléma lenne. Aztán február 16-án jött meg, rendesen meg is volt, szóval én sem hinném terhes vagyok. Furcsa lenne. Csak most még nincs semmi előjele hogy még akarna jönni, ezért tettem fel a kérdést. Nehogy aztán meglepődjek. De valóban nagyon érdekes lenne az lennék. Azóta nem is voltam senkivel.
2022. márc. 15. 09:20
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Jaaa, hogy volt a szex, aztán mensi, aztán többet semmi szex és most mégis parázol??? Hány éves vagy cicám? Tizenhárom? Legalább addig várhattál volna a dugással amíg az ember anatómiáját és szaporodását tanuljátok a suliban...

Áldjon meg a jóisten te ostoba cafka...

28N

😂

2022. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A 12 éveseket miért kell ide felengedni? Menj barbizni 🙄

Megszakításos szex után megjött. Azóta nem volt szex. Alapból felelőtlenség így ,,védekezni”, mivel ez nem védekezéis módszer, hanem szerencsejáték.

2022. márc. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!