Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyivel jobb a szex óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel jobb a szex óvszer nélkül? Milyen volt amikor először próbáltad gumi nélkül?

Figyelt kérdés
2022. márc. 17. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Én a legelső barátnőmmel kizárólag gumi nélkül dugtam, megszakítással. Majd utána kellett kipróbálnom a gumit. És rettenetes, elrontja az erekciómat, nem érzem úgy a puncit, az orgazmus is szörnyű gumiban. Persze ha úgy van, mindig húzok gumit, de ha van rá lehetőség, akkor gumi nélküli szexre szavazok, ég és a föld a különbség..
2022. márc. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Én mikor először dugtam gumi nékül akkor jöttem rá hogy milyen szar gumiban dugni
2022. márc. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anti paladin ***** válasza:
72%

Sokkal jobb nélküle.

Fantasztikus, az egyébként 20-30 perces menetek után kis híján 1 perces rekord lett belőle.

2022. márc. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3. Szóval gumiban hosszan élvezhette a párod is a szexet, a nélkül meg 1 perc alatt eldurransz?! Hát nem lennek rá büszke
2022. márc. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 StevenUp ***** válasza:
93%

Jobb gumi nélkül ez tény. Viszont inkább 1000 forint és egy kis kényelmetlen érzet mint havi 50 rongy gyerektartásra. És mivel nem agyhalott nőkkel kerülök össze így biztos vagyok benne hogy a nem kívánt magzatom főiskolára is megy tehát nem 18 hanem vagy 21 éves koráig kellene fizetnem.

Ez közel 13 millió forint kiadás lenne. Szóval inkább a gumi

2022. márc. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal-sokkal jobb gumi nélkül. Annyival viszont nem, hogy parázni kelljen megjött-e a havi, vagy STD-ktől alkalmiban. A gumi a szükséges rossz, nem jó, de ez van.
2022. márc. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm kedves 3-as ezen megtisztelő üzenetet.


"Kedves 4-es.

A szokásos időtartamú óvszeres szex után miután mindketten már csak kapkodtuk a levegőt és összegabalyodva lebegtünk a rózsaszín ködben az akkori párommal, történt az eset.

Mindenesetre rólad sokat elmond ez a komment, az első dolog ami eszedbe jut az valaki - jelen esetben én - hibáztatása.

Az tuti, hogy az a fajta paraszt vagy aki az életet nem tudja élvezni valaki csesztetése nélkül.

Mondanám, hogy sajnállak érte de az álszentség lenne. Meg nem is érsz annyit. :)"

2022. márc. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ég és föld N
2022. márc. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Durex goldban hasonlo a ketto.

Elvezes utan uj gumival hasonloan all a farok es tobbet lehet evezni es hosszabban tart a szex.


Lifestyle thinben pedig órakig lehet fűreszelni.. ami lehet jo es rossz.


Guminelkul evezes utan kb vege ferfi oldalrol az aktusnak, megszunik az erzes es tul sikamlos lesz. Masoknak tapasztalata?

2022. máj. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!