Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első hüvelygyűrű közben ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első hüvelygyűrű közben ez normális?

Figyelt kérdés

Első hüvelygyűrűm használatát a menstruációm első napján kezdtem, 6 nap után elmúltnak nyilvánítottam. A 6. nap óta 9 nap telt el és folyamatosan barna/fekete folyásom van. Egy tisztasági betét elég 1 napra, de az meg-megtelik.


Tudom, hogy az első 3 hónapban még alkalmazkodik a szervezetem, és normálisak a vérzészavarok, barna folyások, azonban nem tudom ez normális kereteken belül van e még. Ugyanis nekem minden nap van és egy tisztasági betétnyi, kifejezetten sötét színű. Néha menstruációs jellegű fájdalmam is van, elenyésző, de van.


Nyilván ha nem múlik orvos, inkább arra lennék kíváncsi, hogy volt e már ilyenje valakinek, normálisnak számít e, rendbejött e, vagy instant doki,barmi.


Köszönöm előre is a válaszokat :)



2022. ápr. 2. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Furcsa, nekem is volt pecsételgetés, de nem ennyi ideig, és nem ilyen mennyiségű. Mindenképp menj orvoshoz, ha nem múlik!
2022. ápr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia kedves kérdező! Ugyanezzel a problémával küzdök, neked végül mi lett rá a megoldás?
2022. júl. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves 2.


A következő gyűrűre elmúlt, minden rendben!

2022. júl. 12. 14:09
 4/4 anonim válasza:
Köszönöm a válaszod, akkor még kitartok! :)
2022. júl. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!