Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány éves korod óta védekezel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korod óta védekezel tablettával?

Figyelt kérdés
Azóta így védekezel hogy szexuális életet élsz vagy korábban más módszert használtál? Ha váltottál másról, mi volt az ok?

2022. ápr. 7. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
19 éves korom óta. Előtt óvszer volt. Azért váltottam, mert a pasim nem akart óvszert használni.
2022. ápr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
17 éves korom óta. Előbb is fel akarták írni, mert a menstruációm kikészített, eléggé szélsőséges eset vagyok. Csak féltem tőle, mert nekem sem voltak korrekt információim. Már jó ideje vényre kapható fájdalomcsillapítókat szedtem, és nem mehetett így tovább, tehát elmentem egy normális orvoshoz, és a vizsgálatok után belevágtam. Akkor alakult az első komoly kapcsolatom is, talán egy hónapot szexelünk gumival (egyszer ki is szakadt). Elegem is volt belőle, és akármit megtettem volna a görcsök enyhítése érdekében. Olcsóbb, és számomra biztonságosabb, nameg nincsenek már durva fájdalmaim, kényelmes. De nyilván felelősség, kockázat, odafigyelés kell hozzá.
2022. ápr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Kb 18-20 évesen kezdtem el azelőtt megszakítás/óvszer volt


Rendesen megbántam. Amíg szedtem nem vettem észre de teljesen eltompított és érzéketlenné tett és nem csak testileg de érzelmileg is. Nem ajánlom senkinek.

2022. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Sosem védekeztem tablettával. Eleinte óvszer volt, utána megszakítás (ez utóbbi 15 éves kapcsolatban, egy gyerekünk van, abortuszom sosem volt). Szeretem a természetes ciklusomat. 38N
2022. ápr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A konkrét tabletta érdekel csak, vagy általában a kombinált hormonális fogamzásgátló? Tablettát soha nem szedtem, hüvelygyűrűt használok 6 éve, 22 éves korom óta.

Korábban használtunk gumit de az borzalmas volt (kényelmetlen, körülményes és fájdalmas), utána egy rövid ideig tapaszt de az levált és kikezdte a bőröm. Ez bevált.


Ha kifejezetten csak a tabi lett volna a lényeg, akkor bocsi, azt nem szedtem és soha nem is szednék.

2022. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
23 éves korom óta
2022. ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
18 éves korom óta, de nekem is a durva menstruációs görcsök miatt írták fel. Előtte óvszerrel védekeztünk.
2022. ápr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17 éves korom óta, petefészek ciszták miatt kezdtem el szedni
2022. ápr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!