Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A sok nő aki fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok nő aki fogamzásgátlót szed az a sok önző pasi kedvéért teszi vele tönkre a szervezetét a mellékhatásoktól? Ennyit megér nekik a szex?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 7. 20:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Ezt gondold át úja.

A szex csak a faszik kedvéért lett kitalálva?

2022. ápr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Kivéve akik bőr vagy menzeszproblémák miatt szedik. Egyébként nagyon sok csajnak teljesen kinyírja a libidóját. Végülis az 100% megvéd a teherbeeséstől.
2022. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1.

Részben igazad van.

Nem sok nővel találkoztam akit érdekelne..

2022. ápr. 7. 20:31
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Azért szedem mert nem akarok gyereket, megbízható. Ha mellékhatást okozna nyilván nem szedném.
2022. ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Képzeld, a saját élvezetem miatt is van, nekem is jobb felszabadultan szexelni, nem aggódni, hova nyúlok, kiszakad-e, stb. Sőt, nekem az is ad egy pluszt, hogy bennem élvez el, intim, izgató érzés. De ahogy fentebb is írták, én például menzesz problémák miatt kezdtem el szedni, inkább ez, mint egy fél szekrényre való gyógyszer. Nem értem mi ez a sok fogamzásgátlós kérdés, de már rendesen irritáló, ahogy ezen hisztiznek az emberek, legtöbbször rendes háttér tudás nélkül, mert azt hallotta, meg egyszer egyfajta nem vált be, és ezen pörögnek, amikor a legtöbben egy éves laborra nem járnak el, vagy épp nőgyógyászhoz. Nekem nincs bajom, nem törvényszerűek a mellékhatások (amúgy olvasd el bármilyen gyógyszer betegtájékoztatóját) ismerem a testem, a kockázatokat, befáradok az orvosomhoz kontrollokra, nameg állandó partnerem van, nemi betegség kilőve. Nekem megér ennyit, hogy nem kínoz a menzesz, és nem leszek terhes. Ha másnak a gumi vált be, az a kényelmes, az a biztonságos, hát akkor legyen a gumi. De hogy erről miért kell 100 kérdés...
2022. ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem feltétlen teszi tönkre a szervezetét, csak lehetnek mellekhatások. Nem a párjukért szedik a nők, akik szedik, hanem magukért, mert ők ezt a megoldást választják. Más meg mást. Ennyi...
2022. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

Szedtem kb 1 évig, azóta abbahagytam. Mindenkinek mások a szempontjai, és mások a mellékhatások, ezek alapján lehet eldönteni hogy megéri-e szedni.

Nekem pl szebb lett tőle a bőröm, és a menstruációm kb teljesen fájdalommentes lett. Nekem ez nem volt nagy plusz, mert amúgy is egész szép a bőröm fiatal koromhoz képest, és a menstruációm is teljesen tűrhető, legfeljebb az első napon szarul vagyok kicsit, de ennyi.

A negatív, hogy kinyírta a libidómat. De úgy szinte teljesen, meg is szűnt a szedésének az értelme.

Na, így nekem nem érte meg.

2022. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

E kérdés alatt pont az ellenkezőjét állítják a kommentelők amit ti írtok. :

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Akkor most mi az igaz a tabiról??

2022. ápr. 7. 21:39
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
8. Mindenkire máshogy hat a tabletta, s mindenkinek mashogy kényelmes. Ez nem atomfizika, hogy ennyire nehéz legyen megérteni 😁
2022. ápr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 kalandvagy1986 ***** válasza:
73%

Kedves kérdező...


Eleve te nő vagy pasi vagy?

Annyira elítélő és megkeseredett a kérdésed feltevésének a stílusa (sok önző pasi, ennyit megér), hogy az már fájdalmas... 😐


35F

2022. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!