Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szexhez akkor is kell gumi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexhez akkor is kell gumi, ha én magnak kézzel tudom szabályozni mikor megyek el?

Figyelt kérdés
Màrmint érzem ha jön, és ha előtte kiveszem úgy is kell gumi?

2022. ápr. 10. 09:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Amellett, hogy a megszakításos közösülést nem tartják biztonságosnak, az óvszer a fertőzések (gomba, nemi úton terjedő betegségek) ellen is véd. Szóval inkább húzd csak fel.
2022. ápr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kell, az előváladékot nem mindig érzed, és attól is teherbe lehet esni. Ne kockáztass.
2022. ápr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Így elég nagy a teherbe esés esélye 40%. Már nincs szexuális felvilágosítás az iskolákban?
2022. ápr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
És a nemi bajok?
2022. ápr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy elkapnék valamit, ő is szűz, és nem igazán tartank ilyent a suliba, vagyis a biosz tanár beszélt szexről de inkább csak arról hogy hogy halunk meg ebben meg abban a betegségben, meg nem is kérik számon szóval nem volt túl hasznos
2022. ápr. 10. 11:22
 6/32 anonim ***** válasza:
24%
Ne kockáztass, ne játssz egy másik ember életével.
2022. ápr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
78%

"Ő is szűz"

Vagyis szűz kis nyikhaj vagy. Akkor honnan tudod hogy ekkora mester vagy? A recska meg sem közelíti a szexet.


De csináld ahogy akarod. Aztán nem sipakolni ha teherbeejted, szépen vállalod a tetteidért a felelősséget. Aki ember mikor védekezés nélkül szexel, az legyen ember a bajban is.

2022. ápr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Tojáshéj a seggén, de már teherbeejtene egy szintén szűz csajt. Beteg egy világ ez. Felelősség, megfontoltság, gondolkodás, lassan hiánycikk lesz.
2022. ápr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Nem gondolom hogy mester vagyok, de már pár éve szoktam verni, és érzem hogy mikor jön...
2022. ápr. 10. 11:44
 10/32 anonim ***** válasza:
72%
Figyelj, az ondódért te vagy a felelős. Ha így-vagy úgy bejut a nőbe, aki terhes lesz a felelősség fele a tied lesz. Nincs mentség. Ezek után már te döntésed, azt teszel amit akarsz. Ha neked jó az orosz rulett, itt senki nem fog lebeszélni. Tégy ahogy akarsz.
2022. ápr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!