Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle esemeny utani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle esemeny utani tabletta utan mindig van tunet?

Figyelt kérdés
Szombaton 5ora eltelten belul vett be esemeny utani tablettat de semmi tunete nem volt.Ez jelentheti azt hogy nem hatott vagy nincs jelentosege?

2022. ápr. 18. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nincs tünete
2022. ápr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ui:elmeletileg a peteeres napjan tortent es vette be a “baleset” utan 5 oraval
2022. ápr. 18. 22:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Miután bevettem, semmi érezhető hatása nem volt. Kb egy héttel rá "megjött" pedig csak még egy héttel később kellett volna. Minden tünettel együtt, mint egy rendes menstruáció. Azt hittem, hogy akkor ez "átállította" a ciklusom. De nem, rá kb megint egy héttel újra megjött, szokott időben. Azután semmi mást nem okozott, terhes sem lettem. Tudom, hogy ez most ijesztő, és biztosra akarsz menni, én is mindent elolvastam, teszteltem, stb. Ne aggódj, rendben leszel, teszi a dolgát.
2022. ápr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt ezzel kicsit megnyugtattal
2022. ápr. 18. 22:48
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Semmiféle furcsaságot nem kell érezned, később lehet, hogy hónapokra összezavarja a menstruációd.
2022. ápr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen egyénfüggő. Van akinek rá szinte pár óra múlva "megjön", más szinte semmit sem érzékel, van akinek hónapokra széttrollkodja a ciklusát, másnak meg csak 1-2 ciklusig okoz átmeneti, apró eltérést.
2022. ápr. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!