Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szexeltetek már óvszer nélkül,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már óvszer nélkül,kivéve ha fogamzàsgátlót használtatok?

Figyelt kérdés

2022. máj. 14. 01:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

#4

[link]

2022. máj. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
12 éve így szexelünk, többnyire megszakítással, néha pharmatexxel vigyázva. Az óvszert utáljuk mindketten. Egyszer próbálta a párom, semmit se érzett benne, és nekem is rossz érzés volt. Gumi nélkül a legjobb. :)
2022. máj. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
69%
Azért a megszakítást azért jobb nem reklámozni. Oké hogy x embernél nem lesz baj, mert nem úgy termelődik aminek kell, de ismerek olyan sztorit ahol a srác mondta a barátnőjének, hogy az exevel is 3 évig megszakítással csináltàk és nem lett semmi baj... Aha de ez a lány nem az exe volt és ő egyből terhes lett. Szóval az előváladékkal is vigyázni kell.
2022. máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%
13. Vagy a pasi későn jött ki, mert balfsz volt.
2022. máj. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
29%
14, nem. Szimpla előváladéktól. De egyébként ha utána nézel, akkor láthatod hogy ez nagyon is lehetséges. Ezért is jobb nem ezzel szórakozni.
2022. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%
Az elmélettel tisztában vagyok. A gyakorlatban viszont nem működik a dolog ha a teljes adag elsülése hüvelyen kívül történik. Egyetlen belémélvezős szextől terhes lettem, míg sokéves tényleges megszakításos szex alatt egyszer sem.
2022. máj. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
61%
Igen elég hosszú ideig. Eddig nem volt belőle baj. De nagyon Felelőtlen dolog és nem szabad vele játszani,nem ajánlanám. Csak az óvszer fel húzás annyira elrontja az egészet.
2022. máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
16...nem így van. TE nem tudsz teherbe esni az előváladéktól (ahogy én sem, ezzel nincs baj) viszont van akinek igenis elég ennyi. Ezért nem szabad ezt reklámozni. Érted? Nézz utána, egy kis biológia.
2022. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Igen, de csak a 7-es buszon csúcsforgalomban. 🙄
2022. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
30%
Senki se reklámozza a megszakítást, csak válaszoltak a kérdésre...
2022. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!